Date & time Venue Main Stage - Progresja Lineup 19:00 - drzwi
20:00 - koncerty
Tickets Sold out Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

„Zdrajcy Metalu“ znów zaskakują!

Jeszcze niedawno zastanawiano się co to za tajemnicza kapela, która wpada na listę OLiS i wyprzedza metalowych gigantów takich jak Metallica. “Zdrajcy Metalu” Nocnego Kochanka utrzymywali się w zestawieniu najczęściej kupowanych płyt ponad 20 tygodni. Do najnowszego krążka sprzedanego w przeszło 14 tysiącach egzemplarzy w ciągu ostatnich 10 miesięcy, dołączył debiut grupy – “Hewi Metal”, który pojawił się na OLiS 2 tygodnie po “Zdrajcach” i liczy sobie w tej chwili około 9 tysięcy sprzedanych egzemplarzy.

Bilety na koncerty Nocnego Kochanka schodzą jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. Latem ogłoszona została trasa koncertowa obejmująca swym zasięgiem prawie 60 miast w całej Polsce oraz trzy koncerty w Anglii. Ponad trzydzieści z tych koncertów zostało wyprzedanych na wiele dni wcześniej. Swoisty rekord padł w Poznaniu, gdzie bilety na dwa koncerty dzień po dniu zostały wykupione na ponad pół roku przed planowanym występem. Nocny Kochanek wyprzedaje największe kluby w Polsce, takie jak: B90 w Gdańsku, Mega Club w Katowicach, Life House w Rzeszowie, Studio w Krakowie, A2 we Wrocławiu oraz Progresję w Warszawie.

Warszawski koncert w klubie Progresja planowany na początek lutego 2018 został wyprzedany już w połowie listopada. Zespół postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich fanów i ogłosił dziś drugi koncert w Warszawie: 04.02.2018.

Krzysiek Sokołowski: „Nasza trasa jest długa i całkiem intensywna, a fani Kochanka nie dają nam chwili wytchnienia. Wciąż dostajemy wiadomości od fanów, którzy nie zdążyli kupić biletu na nasz koncert. Często pytają czy nie możemy zagrać dwa razy z rzędu w danym mieście. Nie wszędzie jest to możliwe ze względu na mocno wypełniony kalendarz. Tak się jednak złożyło, że po sobotnim koncercie w Warszawie, niedzielę mieliśmy mieć wolną… Po rozmowach z Markiem Prezesem Laskowskim ustaliliśmy, że olewamy wolną niedzielę i gramy drugi koncert! Zapraszamy zatem do Progresji na 4 lutego!

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue