Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 135-150 Organizer Winiary Bookings Lineup 19:00 - bramka
20:00 - start
Additional Info New date soon Ticket distribution
biletomat.pl
ebilet.pl
empikbilety.pl
eventim.pl
goingapp.pl
goout.pl
progresja.com
winiarybookings.pl

Sorry, this entry is only available in Polish.

“Kochani! Ze względu na obostrzenia w Europie NLE Choppa nie będzie w stanie odwiedzić samej Polski w lutym. W związku z tym jesteśmy zmuszeni wraz z artystą i managementem znaleźć nowy termin, o którym poinformujemy Was niebawem!
Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność na nowy termin.
Jeżeli komuś nie będzie odpowiadać zmiana daty to może dokonać zwrotu za pośrednictwem bileterii, w której zakupił bilet.”

—————-

NLE Choppa po raz pierwszy na koncercie w Polsce! Amerykański raper, który zasłynął m.in. takimi utworami jak “Shotta Flow (feat.Blueface)” czy “Camelot” wystąpi już 1 lutego 2022 roku w warszawskim klubie Progresja! W roli supportu zagra Richie Wess!

Singiel “Shotta Flow”, który rozpoczął karierę artysty na większą skalę zajął w 2019 roku 36 miejsce na liście Billboard Hot 100 oraz otrzymał platynę od RIAA. Najnowszy utwór NLE Choppa “Jumpin” we współpracy z Polo G w ciągu miesiąca nabił już 10 milionów wyświetleń na Youtubie! Oprócz wyżej wymienionych numerów na koncercie na pewno nie zabraknie wszystkich innych hitów takich jak “Walk Em Down” czy “CAPO”!

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WB

Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

NLE CHOPPA

https://www.facebook.com/NLEChoppaMusic
https://www.instagram.com/nlechoppamusic/

“Jumpin (feat. Polo G)” – https://www.youtube.com/watch?v=yjNJDJQZuhI
“Shotta Flow Remix ft. Blueface” – https://www.youtube.com/watch?v=2KDlDuS6r6I

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue