Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 100-120 Lineup 18:00 - drzwi
19:00 - Hedone
20:00 - Nitzer Ebb
Additional Info New Date Ticket distribution
ebilet.pl
eventim.pl
goout.pl
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Drodzy fani Nitzer Ebb,
Z powodu obostrzeń COVID-owych wprowadzonych w Niemczech oraz Austrii cała trasa Nitzer Ebb zostaje przełożona na późniejszy termin. Nową datą koncertu w Klubie Progresja jest 25 kwietnia 2022. Zespół Hedone w dalszym ciągu planuje swój występ w roli gościa specjalnego. Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność. W przypadku chęci zwrotu biletów prosimy o kontakt z bileteriami.

ENG:

Dear Nitzer Ebb fans,
Due to COVID restrictions introduced in Germany and Austria, the entire Nitzer Ebb tour is postponed to a later date. The new date of the concert at Progresja Club is April 25th, 2022. Hedone is still planning their performance as a special guest. All purchased tickets remain valid. If you wish to return your tickets, please contact the ticket operator.

————————–

Nitzer Ebb obecni są na scenie już niemal 30 lat. Ich szalenie niepokojąca, a za razem przebojowa mieszanka muzyki industrialnej i elektro pop nie pozwoliła przejść obok nich obojętnie odciskając swoje piętno na muzycznej scenie Europy lat 80-tych. Te specyficzne i unikalne dźwięki do dziś brzmią świeżo, porywając do zabawy i tańca zarówno tych, którzy pamiętają początki zespołu, jak i nowych fanów!

Nitzer Ebb na dzień dzisiejszy mają na koncie aż 11 albumów studyjnych oraz kilka wydawnictw EP. Trasy koncertowe grane u boku absolutnych klasyków takich jak Depeche Mode ugruntowały ich pozycję zjednując sobie oddanych fanów na całym świecie. Dodatkowo świetna forma wokalna Douglasa McCarthy sprawia, że do dziś na żywo zespół prezentuje się fenomenalnie.

Grupa odwiedzała Polskę kilkukrotnie, za każdym razem zachwycając energią i oprawą koncertu. Dla nas nadchodzący koncert będzie pięknym jubileuszem i okazją do ugoszczenia Nitzer Ebb ponownie po ostatnim koncercie w Progresji w 2010 roku.

Gościem specjalnym otwierającym wydarzenie będzie legendarny zespół HEDONE!

Hedone to powstały na początku lat 90. w Łodzi zespół, który należąc do grona najbardziej nowatorskich, niepoddających się zaszufladkowaniu formacji, stanowi niezwykle wartościowy, wręcz nieodłączny już element polskiej sceny muzycznej. Albumem „2020” Hedone powróciło po 15 latach milczenia. Po drapiącym duszę „Werk”, kontrastowym „SancTVarium” i zespołowym „Playboyu” przyszedł czas na dwanaście zwartych utworów, układających się w spójną opowieść o minionym roku, a przede wszystkim emocjach i myślach, które będą nam towarzyszyć w kolejnych latach, także i w tym roku. Zespół w znakomitej formie prezentuje publiczności swoje nowe koncertowe wcielenie, sięgając zarówno po nowe kompozycje, jak i po te z debiutanckiej płyty.

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue