Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 149-179 Organizer Piosenka Plus, Fantom Media Lineup 18:30 – otwarcie
19:00 – start
Ticket distribution
ebilet.pl
eventim.pl
kupbilecik.pl
ticketmaster.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

W roku 2022 na kolejne koncerty powróci do Polski wyjątkowy projekt – pod szyldem “Muzyka zespołu Metallica symfonicznie”. Wystąpi SCREAM INC. – jeden z najlepszych coverbandów Metallica na świecie. Towarzyszyć im będzie orkiestra symfoniczna ‘Orion’. Na koncertach usłyszymy największe przeboje Metallica w symfonicznych aranżacjach wykonanych tak jak na słynnej płycie “Metallica S&M”.
To blisko dwie godziny klasyki rocka/metalu w niezwykłym wydaniu!

Scream Inc. istnieją od 2008 roku i osiągnęli wielki sukces, stając się najbardziej znaczącym tribute-band’em z Europy Środkowej. Świadczą o tym choćby wyprzedane koncerty wszędzie gdzie grają. Ich kanał na portalu Youtube jest wysoce oceniany i oglądany w Stanach Zjednoczonych i Europie głównie ze względu na wysoką jakość produkcji. Są też pierwszym i jedynym tribute-band’em który ma w dorobku symfoniczny koncert S&M. Nie przegapcie okazji, aby zobaczyć na żywo najlepszy tribute band Metalliki!

Kanał YouTube: www.youtube.com/c/ScreamInc
Strona internetowa: www.metsymphony.com

Regulamin: https://piosenka-plus.com/

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue