Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Organizer KM Events/Kindla Music Additional Info Cancelled

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

KOMUNIKAT ORGANIZATORA POŻEGNALNEJ TRASY KONCERTOWEJ ZESPOŁU My3 “Przyjaciółki na zawsze”

Ze względu na niepewną sytuację epidemiologiczną na świecie wywołaną pandemią Covid-19, jak również brak możliwości przeprowadzenia wydarzeń z udziałem publiczności na podstawie obowiązujących regulacji dotyczących ich organizacji w obiektach zamkniętych, jesteśmy zmuszeni odwołać koncerty pożegnalnej trasy zespołu My3 “Przyjaciółki na zawsze”.
Decyzję tą ogłaszamy z tym większą przykrością, obserwując ogromne zainteresowanie koncertami zespołu My3, w wyniku czego w każdym z miast mieliśmy się spotkać z Państwem aż dwukrotnie.

Właścicieli biletów i zaproszeń na Meet & Greet na koncerty z trasy zespołu My3 “Przyjaciółki na zawsze”, zaplanowanych w poniższych terminach, prosimy o kontakt z operatorem sprzedaży biletów – firmą eBilet, w celu ich zwrotu lub wymiany na voucher dający możliwość zakupu biletów na inne wydarzenia z atrakcyjną zniżką.

Katowice – 5.09, Pałac Młodzieży | przeniesiony z 5.04
Gdynia – 10.09, Sala koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia | przeniesiony z 28.04
Poznań – 13.09, Klub B17 | przeniesiony z 19.04
Białystok – 19.09, Aula Duża WSFiZ | przeniesiony z 23.04
Warszawa – 20.09, Progresja | przeniesiony z 8.04
Wrocław – 25.09, Sala koncertowa Radia Wrocław | przeniesiony z 30.04

Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z koniecznością odwołania tak wyczekiwanej trasy koncertowej, dziękujemy za Państwa zaufanie i ogromne zainteresowanie koncertami zespołu My3, jak i wielokrotnie okazywane wyrazy sympatii. Mamy nadzieję na spotkanie z Wami w bezpiecznej dla nas wszystkich przyszłości.

My3 w pożegnalnej trasie koncertowej „Przyjaciółki na zawsze”! Zapraszamy na pożegnalne koncerty Natalki, Julki i Gefi – idolki dzieciaków, znane z Internetu i programu telewizyjnego odwiedzą kilka miast.

My3 trasa Przyjaciółki na zawsze

Trasa Przyjaciółki na zawsze to niesamowite pożegnalne spotkania z najlepszą dziecięcą publicznością w Polsce, w czasie których wspólnie zaśpiewamy i zatańczymy do największych hitów My3. Koncerty My3 to przede wszystkim świetna zabawa połączona z niesamowitą interakcją z młodą publicznością. Na scenie zabrzmią spektakularne hity, które w Internecie obejrzano już ponad 100 milionów razy. My3 to niezmiennie tylko dobra energia i bezpieczny przekaz! Przed koncertem wszyscy będą mogli skorzystać z wyjątkowego sklepu My3 z ich cudownie kolorowymi gadżetami i płytami, a posiadacze zaproszeń Meet&Greet będą mieli ostatnią okazję ku temu, by osobiście spotkać się z dziewczynami, wziąć autograf, zrobić zdjęcie i chwilę porozmawiać!
UWAGA: zaproszenie Meet&Greet nie jest biletem wstępu na koncert! Bilet Meet&Greet jest ważny wyłącznie z biletem wstępu na koncert.

W Meet&Greet uczestnicy do 16 roku życia mogą wziąć udział wyłącznie pod opieką osoby dorosłej posiadającej ważny bilet wstępu na koncert. Osoby dorosłe sprawujące opiekę nad uczestnikiem spotkania z zespołem My3, nie korzystające z atrakcji podczas Meet&Greet nie muszą posiadać zaproszenia na Meet&Greet.

Uwaga, w związku z dużym zainteresowaniem biletami na koncerty oraz zaproszeniami na Meet&Greet w ramach pożegnalnej trasy koncertowej My3 “Przyjaciółki na zawsze” przypominamy, że bilety można nabyć wyłącznie na stronie eBilet.pl i w sklepach Media Markt. Bilety zakupione w innych źródłach nie gwarantują wejścia na koncert! Odradzamy dokonywanie jakichkolwiek zakupów poprzez serwisy społecznościowe, portale aukcyjne oraz serwisy zajmujące się odsprzedażą biletów.

Bilety i zaproszenia na Meet&Greet w sprzedaży na https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/my3/ oraz w sklepach Media Markt w całej Polsce.

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue