Kochani,
Jesteście z nami już prawie dwie dekady, niektórzy z Was mogą już mówić, że są z nami całe życie. Zawsze nas wspieraliście i jesteśmy Wam za to wdzięczni. Obecnie cała branża koncertowa przeżywa najtrudniejszy czas. Kryzys dotyka wszystkie firmy, które przez lata robiły dla Was koncerty. Obecnie z ogromnymi problemami borykają się nie tylko kluby, agencje koncertowe czy bileterie, ale także osoby zajmujące się techniką sceniczną, ochroną, barami i bezpośrednią obsługą koncertów. Wszyscy z niepokojem patrzymy na to co przyniosą nam nadchodzące dni i tygodnie.
Prosimy fanów muzyki na żywo o solidarność i wsparcie. Jeżeli możecie przez jakiś czas powstrzymać się od zwracania biletów na przełożone koncerty pomóżcie nam w ten sposób. Nawet jeśli wiecie, że w nowym terminie nie będziecie mogli przyjść, dajcie nam szansę na przetrwanie i wstrzymajcie się kilka dni lub tygodni ze zwrotami. Takie decyzje mogą uratować wiele miejsc pracy, a co za tym idzie też wiele firm, które bez Waszej pomocy nie przetrwają. Nie chcemy zabierać Wam pieniędzy, prosimy o szczególny rodzaj czasowej pożyczki. Zapewniamy, że odwdzięczymy się ciężką pracą nad nowymi koncertami w kolejnych sezonach. Bardzo chcemy grać dla Was dalej!
Tymczasem trzymajcie się zaleceń Rządu, dbajcie o siebie i swoich bliskich. Bądźcie zdrowi.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 89- Organizer KM Events/Kindla Music Lineup 18:00 - Meet&Greet
19:00 - Koncert
Tickets New Date Ticket distribution
ebilet.pl
media markt

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

My3 w pożegnalnej trasie koncertowej „Przyjaciółki na zawsze”! Zapraszamy na pożegnalne koncerty Natalki, Julki i Gefi – idolki dzieciaków, znane z Internetu i programu telewizyjnego odwiedzą kilka miast.

Meet&Greet: godzina 18:00
Koncert: godzina 19:00

My3 trasa Przyjaciółki na zawsze

Trasa Przyjaciółki na zawsze to niesamowite pożegnalne spotkania z najlepszą dziecięcą publicznością w Polsce, w czasie których wspólnie zaśpiewamy i zatańczymy do największych hitów My3. Koncerty My3 to przede wszystkim świetna zabawa połączona z niesamowitą interakcją z młodą publicznością. Na scenie zabrzmią spektakularne hity, które w Internecie obejrzano już ponad 100 milionów razy. My3 to niezmiennie tylko dobra energia i bezpieczny przekaz! Przed koncertem wszyscy będą mogli skorzystać z wyjątkowego sklepu My3 z ich cudownie kolorowymi gadżetami i płytami, a posiadacze zaproszeń Meet&Greet będą mieli ostatnią okazję ku temu, by osobiście spotkać się z dziewczynami, wziąć autograf, zrobić zdjęcie i chwilę porozmawiać!
UWAGA: zaproszenie Meet&Greet nie jest biletem wstępu na koncert! Bilet Meet&Greet jest ważny wyłącznie z biletem wstępu na koncert.

W Meet&Greet uczestnicy do 16 roku życia mogą wziąć udział wyłącznie pod opieką osoby dorosłej posiadającej ważny bilet wstępu na koncert. Osoby dorosłe sprawujące opiekę nad uczestnikiem spotkania z zespołem My3, nie korzystające z atrakcji podczas Meet&Greet nie muszą posiadać zaproszenia na Meet&Greet.

Uwaga, w związku z dużym zainteresowaniem biletami na koncerty oraz zaproszeniami na Meet&Greet w ramach pożegnalnej trasy koncertowej My3 “Przyjaciółki na zawsze” przypominamy, że bilety można nabyć wyłącznie na stronie eBilet.pl i w sklepach Media Markt. Bilety zakupione w innych źródłach nie gwarantują wejścia na koncert! Odradzamy dokonywanie jakichkolwiek zakupów poprzez serwisy społecznościowe, portale aukcyjne oraz serwisy zajmujące się odsprzedażą biletów.

Bilety i zaproszenia na Meet&Greet w sprzedaży na https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/my3/ oraz w sklepach Media Markt w całej Polsce.

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue