Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets Sold out Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Morcheeba to legenda brytyjskiego trip hopu. Zespół powstał w połowie lat dziewięćdziesiątych i wydał dotychczas dziewięć studyjnych albumów, które sprzedały się w nakładzie ponad 10 milionów egzemplarzy.

Twórcy hitów takich, jak „The Sea”, Otherwise”, czy „Rome Wasn’t Built In A Day” zgrają w Warszawie, Gdańsku i Krakowie.

Obecnie trzon Morcheeby stanowią Skye Edawrds i Ross Godfrey, którzy też stworzyli zespół wraz z Paulem Godfreyem w 1995 roku. Morcheeba od ponad dwóch dekad utrzymuje się na piedestale najlepszych trip hopowych grup na świecie, niezmiennie zachwycając i zaskakując fanów.Brytyjczycy przyjadą do Polski promować swój najnowszy, dziewiąty album „Blaze Away”, który został wydany po pięcioletniej przerwie.

Płyta zadziwia świeżością i zręcznością, z jaką Skye i Ross poruszają się między muzycznymi gatunkami. Po ponad dwóch dekadach na scenie Morcheeba nie musi nic udowadniać, tworząc muzykę bez schematów i ograniczeń. „Blaze Away” emanuje artystyczną wolnością i niezwykłą swobodą. Na płycie pojawiają się także znakomici goście, Roots Manuva, Benjamin Biolay, czy Amanda Zamolo. Zespół znany jest z fantastycznych występów na żywo, o czym już niedługo przekonać się będą mogli polscy fani. Morcheeba przyjedzie do Polski by zagrać aż trzy koncerty, 27.2. wystąpi w Warszawie, 28.2. w Gdańsku i 1.3. w Krakowie.

Poza utworami z najnowszej płyty na koncercie nie zabraknie największych hitów.

https://www.facebook.com/MorcheebaBand/

Promotor: Fource Entertainment, media@fource.pl,www.fource.pl

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue