Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Letnia Scena Progresji, Warszawa Venue address Fort Wola 22, 01-258, Warszawa Tickets 129-279 Lineup 17:00 Doors Open
18:30 Warm Up
20:00 - 22:00 Miyagi & Andy Panda Live on Stage
Additional Info New Date Ticket distribution
goout.pl
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

1. Due to the huge interest and your commitment, we have great news! We provide extra tickets, but only for vaccinated people due to the current restriction and the limit of unvaccinated people who can participate in the concert. You can buy the tickets now at www.progresja.com!
2. The second information is equally important! EVERYONE WHO PURCHASED A TICKET MUST FILL THE OBLIGATORY FORM! Please have your ticket number ready, read the text below and click the questionnaire link! https://forms.gle/Bvycy25kf92Hjoan7

In connection with restrictions on participation in live events resulting from the regulation of the Council of Ministers of May 6, 2021 on the establishment of certain restrictions, orders and bans in connection with the occurrence of an epidemic (Journal of Laws item 861 as amended), in accordance with with whom we may allow a limited number of people not vaccinated against Covid-19 to participate in the event, we would like to ask you to fill the linked questionaire the you see above.
This decision is dictated by the current epidemic situation and regulations introduced by public institutions.

_____________________________

1. W związku z ogromnym zainteresowaniem i Waszym zaangażowaniem, mamy świetną informację! Udostępniamy dodatkowe bilety tylko dla osób zaszczepionych ze względu na obecne restrykcje i limit osób niezaszczepionych mogących wziąć udział w koncercie. Bilety możecie kupować je już teraz na stronie www.progresja.com!
2. Druga informacja jest równie ważna! WSZYSCY, KTÓRZY ZAKUPILI BILET MUSZĄ WYPEŁNIĆ OBOWIĄZKOWY FORMULARZ! Przygotuj proszę numer swojego biletu, przeczytaj tekst poniżej i kliknij w link z kwestionariuszem: https://forms.gle/zDbmjntmJbc4TJZbA

W związku z ograniczeniami w zakresie udziału w koncertach wynikającymi z rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 861 z późn. zm.), zgodnie z którymi możemy dopuścić do udziału w wydarzeniu ograniczoną ilość osób niezaszczepionych przeciwko Covid-19 zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie kwestionariusza, który znajduje się pod linkiem powyżej.
Powyższa decyzja podyktowana jest aktualną sytuacją epidemiczną i przepisami wprowadzonymi przez organy publiczne.

———–

Drodzy fani HAJIME w Polsce! WAŻNE INFORMACJE! Koncert zaplanowany na 29 sierpnia 2021 zostaje przełożony na 1 października 2021 roku.
Niestety kilku członków zespołu HAJIME zachorowało. Po długiej rozmowie z lekarzem opiekującym się zespołem oraz miejscem koncertowym, postanowiliśmy przełożyć koncert na nowy termin.

Ta wiadomość i decyzja jest dla nas tak samo bolesna jak i dla Was. Ale wystarczy poczekać 1 miesiąc i jesteśmy pewni, że będzie to najbardziej niezapomniane wydarzenie.
Bilety zachowują swoją ważność! Każdy, kto nie może uczestniczyć w koncercie w dniu 1 października 2021, może zażądać zwrotu pieniędzy. Środki zostaną zwrócone w całości.

WAŻNE!
Bądźcie ostrożni przy zakupie biletów od innych osób! Odnotowano już kilka przypadków sprzedaży fałszywych biletów. Kupując bilety od innych, zawsze rób zdjęcie paszportu sprzedawcy, a także zweryfikuj autentyczność biletu, pisząc do autoryzowanego punktu sprzedaży – w tym wypadku GoOut.

——————————————

W Warszawskiej Progresji wystąpi Miyagi i Andy Panda. Koncert będzie częścią ich europejskiej trasy.

Muzyka i teksty ich piosenek podbiły miliony serc na całym świecie. Na koncercie zagrane zostaną wszystkie najbardziej popularne hity ze starych i nowych albumów. Ich emocjonalna, taneczna i muzyczna atmosfera zostanie na długo w pamięci fanów. Tylko dźwięk na żywo!
Musisz tu być!

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue