Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Lineup 19:00 - drzwi
20:00 - koncert
Ticket distribution
ebilet.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Miuosh i FDG. Orkiestra w trasie koncertowej promującej nowe wydawnictwo! Premiera albumu „Powroty” odbędzie się 24 stycznia 2020 roku. Albumowi towarzyszyć będzie trasa, która obejmie 16 miast w Polsce. Płytę zapowiada singiel o tym samym tytule.

Miłosz „Miuosh” Borycki udowodnił, że jest artystą wszechstronnym i przełamuje bariery w polskiej muzyce. Po spektakularnym koncercie Scenozstąpienie na Stadionie Śląskim dla ponad 40 tysięcznej publiczności oraz projektach specjalnych z orkiestrą NOSPR nadszedł czas na powrót do studia i kolejny album solowy.

Miuosh – Powroty

Efekt wielomiesięcznej pracy poznamy w styczniu 2020 roku, gdy ukaże się płyta „Powroty”. Na albumie pojawi się wielu niespodziewanych gości, za warstwę muzyczną odpowiedzialni są Miuosh, Maciej Sawoch czy Michał Kush, a za produkcję odpowiada uznany Michał „Fox” Król.

BILETY

Regularna sprzedaż biletów na koncerty Miuosha rozpocznie się w piątek, 6 grudnia, o godz. 12:00
Przedsprzedaż dla użytkowników Allegro Smart! wystartuje w czwartek, 5 grudnia, o godz. 12:00
eBilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/hip-hop-rap/miuosh/

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue