Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 189-210 Organizer Knock Out Productions Additional Info Cancelled Ticket distribution
goout.pl
knockoutmusicstore.pl
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Jesienny występ grupy w Warszawie nie odbędzie się z przyczyn niezależnych od organizatora.

Ministry wraz z The 69 Eyes oraz Wednesday 13 mieli wystąpić w Polsce 23 listopada, w warszawskim klubie Progresja. Dokonywanie zwrotów i wymiany biletów na koncert jest możliwe w miejscu ich zakupu.

WYMIANA:
Bilety na koncert można już teraz wymienić na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Knock Out Productions. Vouchery będzie można wykorzystać przez 12 miesięcy od daty ich wygenerowania. W celu otrzymania voucheru należy skontaktować się z adresem [email protected] i podać w treści maila swój numer zamówienia.

Szczegółowy regulamin voucherów dostępny jest na naszej stronie:
https://knockoutprod.net/pl/page/regulamin-voucherow

ZWROTY:
Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony w sklepie Knock Out Music Store, proszone są o wysłanie wiadomości na adres mailowy: [email protected] wraz z informacją o numerze zamówienia.
Osoby, które chcą zwrócić lub wymienić bilety zakupione w sieci eBilet, proszone są o oczekiwanie na wiadomość ze strony bileterii z instrukcjami dokonania zwrotu lub wymiany wejściówek.
Osoby, które chcą zwrócić lub wymienić bilety zakupione w klubie Progresja, proszone są o oczekiwanie na instrukcje lub bezpośredni kontakt z bileterią goOut.

—————-

Ministry powraca do Polski. Gośćmi jesiennej trasy Ministry będą The 69 Eyes i Wednesday 13!

Amerykański zespół zaprezentuje się w Warszawie w ramach trasy „Moral Hygiene Europe 2022”!

Z powodu pomyłki niezależnej od organizatora 3Teeth nie weźmie udziału w listopadowej trasie. U boku Ministry i The 69 Eyes wystąpi amerykańska grupa Wednesday 13.

Ministry w towarzystwie The 69 Eyes oraz Wednesday 13 zagrają w Polsce 23 listopada 2022 w warszawskim klubie Progresja. Bilety na koncert będzie można zakupić już od 25 marca (11:00) na: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)

MINISTRY (USA) industrial metal

Ministry rozpoczęło swoją działalność na początku lat 80-tych w amerykańskim Chicago. Choć na początku muzyka grupy oscylowała gatunkowo wokół new-wave i synth-popu, niecałą dekadę później jej brzmienie było już diametralnie inne.

Wraz z wydaniem albumu „The Land Of Rape And Honey” w 1998 roku, zespół po raz pierwszy rozszerzył swoje brzmienie o gitarowe riffy i sample, a gdy w 1989 roku ukazało się „The Mind Is a Terrible Thing to Taste”, Ministry grał już industrial metal. Zespół uznawany jest za jeden z pionierów gatunku, obok m.in.: Skinny Puppy, Front Line Assembly, Nine Inch Nails, czy Godflesh.

https://www.facebook.com/WeAreMinistry
https://www.instagram.com/weareministry/

THE 69 EYES (Finlandia) rock gotycki

Jedna z największych żywych legend rocka gotyckiego. Do tego legenda nieodcinająca kuponów, lecz ciągle tworząca nowe utwory i wydająca płyty.

Muzyka kapeli, w której nie brakuje rockandrollowego drive’u i punkowej zadziorności, a której klimat to coś pomiędzy gotyckim horrorem i mrocznym, perwersyjnym filmem, wciąż kipi świeżością oraz czaruje niepodrabialnym wokalem Jyrkiego. Przede wszystkim jednak doskonale sprawdza się na żywo. W 2019 roku The 69 Eyes wydali album “West End” i jest to do dziś najnowsza pozycja w dyskografii Finów.

https://www.facebook.com/the69eyes
https://www.instagram.com/the69eyesofficial/

WEDNESDAY 13 (USA) horror punk, hard rock

Wygląda niczym zaginiony krewny rodziny Adamsów (albo nieco grzeczniejszy brat Marilyn Mansona), ale zamiast przebywać w kryjącej wiele mrocznych tajemnic posiadłości, Joseph Poole, lider zespołu Wednesday 13, od ponad 30 lat zaraża melomanów na całym świecie miłością do horror punka, hard rocka i metalu.

Pod szyldem Wednesday 13 działa od 2004 roku. Wcześniej dał się poznać, chociażby w znakomitym Murderdolls, w którym partnerował mu niezapomniany Joey Jordison. Wednesday 13 dość szybko zawojował serca fanów, przede wszystkim tych, którzy kochają Misfits, Samhain, czy Ramones. Kapela znana jest oczywiście estetyki goth/horror i przede wszystkim ze znakomitych, piekielnie energetycznych koncertów. Polscy fani już parokrotnie mieli okazję doświadczyć siły rażenia Wednesday 13. Piosenki są chwytliwe, słucha się ich świetnie. Parafrazując słynny cytat z “Wesela”, gdyby żyli Edgar Allan Poe, czy Nathaniel Hawthorne na pewno świetnie bawiliby by się przy muzyce Wednesday 13. Choćby tej z wydanego w 2019 roku albumu “Necrophaze”.

https://www.facebook.com/officialwednesday13/
https://www.instagram.com/mrmotherfucker13/

Buy tickets here (hidden)

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue