Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Letnia Scena Progresji, Warszawa Venue address Fort Wola 22, 01-258, Warszawa Additional Info Free Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Klub Progresja zaprasza na wspólne spotkanie przy piwie i partyjce gry w kapsle #naWoli!

Dzień Kapsla to świetna okazja, żeby razem ze znajomymi odwiedzić naszą Letnią Strefę i wypić wspólne piwo. Dodatkowo szykujemy też atrakcje, która przeniesie Was do czasów dzieciństwa – tor do gry w kapsle!

☀️ Plener
☀️ Leżaki
☀️ Mini-plaża
☀️ Boisko do siatkówki
☀️ Pyszne napoje i zestawy dla dzieci
☀️ Festiwalowa atmosfera
☀️ Tor do gry w kapsle

Wiedzieliście, że na Woli jest nowa plaża? Zabierzcie kocyki i sprawdźcie świeżą letnią miejscówkę za klubem Progresja! Możecie wpaść do nas na rowerze, miło spędzić czas z rodziną, swoimi zwierzakami i… poznać Wolę z nowej strony!

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue