Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Age restriction do 12 roku życia z opiekunem / 13-18 z pisemną zgodą Tickets 89-109 Lineup 19:00 - drzwi
19:30 - support
21:00 - Meute
Additional Info New Date Ticket distribution
followthestep.com
goout.pl
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną w Europie i w trosce o wasze bezpieczeństwo, MEUTE zdecydowali się przenieść swoją trasę koncertową na przyszły rok. Poniżej znajdziecie specjalną wiadomość od zespołu.
Drodzy Przyjaciele z Polski, niestety musimy ponownie przesunąć zbliżające się terminy PULS TOUR
Polska:
17.03. -> 27.01.2022 MEUTE · Kraków · Klub Studio
18.03. -> 26.01.2022 MEUTE · Warszawa · Progresja
19.03. -> 28.01.2022 MEUTE · Poznań · Tama
20.03. -> 29.01.2022 MEUTE · Gdańsk · B / 90 -> Stary Maneż NOWE MIEJSCE!
Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność. Jeśli już teraz wiecie, że nie będziecie mogli się pojawić na koncercie lub chcecie otrzymać zwrot pieniędzy, skontaktujcie się z bileterią w której dokonywaliście zakupu. Wszystkie informacje będziemy aktualizować na bieżąco na stronie: www.meute.eu/live
Dbajcie o swoje bezpieczeństwo
MEUTE

————————–

Meute dali już się poznać progresyjnej publiczność i po krótkiej przerwie wracają w nasze progi!

Kariera Meute rozpoczęła się w 2016 roku od viralowego sukcesu coveru „Rej” z repertuaru Âme. 2 lata później jedenastu facetów w identycznych, czerwonych kurtkach to już popularny zespół, będący gwoździem programu wielu europejskich festiwali. Niesamowity klimat bijący z ich koncertów może oczarować nawet największych malkontentów i gwarantuje świetną zabawę na koncertach.

Meute łączą hipnotyczne techno z brzmieniem orkiestr marszowych, dzięki czemu wypełniają lukę między muzyką poprzednich stuleci a nowoczesną elektroniką. Używając jedynie bębnów czy instrumentów dętych odświeżają wizerunek staroświeckich orkiestr i bez użycia komputerów rewolucjonizują muzykę techno, jednocześnie przywracając ją do korzeni.

Wszystko to w opisie zdaje się brzmieć jak sen wariata, który nie ma prawa sprawdzić się w rzeczywistości. Jednak tak na prawdę zespół ten jest obecnie jednym z najbardziej świeżych odkryć muzycznych – punkt obowiązkowy dla tych , którzy nie boją się odważnych połączeń w muzyce!

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue