Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Additional Info Free Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Z uwagi na obowiązujące obostrzenia jesteśmy zmuszeni przełożyć termin imprezy i przemianować ją na Metalową Sobotę. Zależy nam, aby zorganizować dla Was jak najlepsze wydarzenie, co obecnie jest niestety niemożliwe.

Zapraszamy wszystkich fanów ciężkiej muzyki na wyjątkową imprezę! Nie zabraknie najlepiej wyselekcjonowanej muzyki, promocji na barze i klimatu, który uwielbiają wszyscy maniacy metalu. Nie ma nic wspanialszego niż wspólne przeżywanie muzyki!

Gdzie – Progresja, Fort Wola 22
Kiedy – 12 lutego, start o 19:00
Wstęp wolny!

⚡️ Najlepszy metal
⚡️ Zabawa z DJem
⚡️ Promocje na barze
⚡️ Najlepsza atmosfera
⚡️ Legendarny Klub

Buy tickets here (hidden)

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue