Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 40-80 Lineup 18:00 - drzwi
19:15 - Obsesja
19:45 - FEYM
20:20 - Scream Inc.
Ticket distribution
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Metallica Tribute Show: “…And Justice for All”!

Ulubiony wśród fanów Metalliki tribute band nareszczie przyjeżdża do Warszawy!
Po czterech wyprzedanych trasach końcertowych po całej Polsce zespół Scream Inc. zagra 25 maja w klubie Progresja. Tym razem usłyszymy wszystkie utwory z kultowego albumu Metalliki “…And Justice for All”.

Scream Inc. to oficjalny “tribute band” zespołu METALLICA, ze specjalną aprobatą jego lidera, Jamesa Hetfielda. Jest to światowy numer 1 wśród zespołów wykonujących utwory Metalliki.
Scream Inc. istnieją od 2008 r i osiągnęli wielki sukces, o czym świadczą choćby wyprzedane koncerty wszędzie gdzie grają.

Ich kanał na portalu Youtube ma ponad 3 000 000 wyswietleń i jest często oglądany w Stanach Zjednoczonych i Europie, głównie ze względu na wysoką jakość produkcji.

Są też pierwszym i jedynym tribute-band’em który ma w dorobku symfoniczny koncert S&M. Jeden z najbardziej udanych występów zespołu odbył się 17 kwietnia 2016 w „Moskwa Kremlin Palace”, gdzie na widowni zasiadło ponad 6.000 osób.

Nie przegapcie okazji, aby zobaczyć na żywo najlepszy tribute band Metalliki!

YouTube: https://www.youtube.com/c/screaminc
Instagram: https://www.instagram.com/screaminc/
Facebook: https://www.facebook.com/screaminccc/

FEYM to zespół rockowy z Lublina preferujący cięższą odmianę rocka. Mają w dorobku wydaną epkę, a ich 4 teledyski na youtube obejrzało już ponad 50 000 osób. Już w maju wychodzi ich najnowszy singiel “żółty, biały i niebieski świat” nagrany wraz z legendą polskiej muzyki Krzysztofem Cugowskim, raperem Jozefem z Zarysu Zdarzeń oraz z kibicami ze stowarzyszenia Speedway Euphoria. Ich obecnym celem jest zebranie 1000 subskrybentów na YouTube. Zasubkrubujmy zatem i pomóżmy chłopakom https://www.youtube.com/feympl

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue