Date & time Venue Main Stage - Progresja Age restriction do 15 roku życia z opiekunem / 15-18 z pisemną zgodą Tickets 125 Ticket distribution
goout.pl
livenation.pl
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Max i Igor Cavalera, założyciele zespołu Sepultura, wystąpią w Warszawie z projektem Return Beneath Arise.

Sepultura zalicza się do najważniejszych zespołów w historii muzyki metalowej. Od 1984 roku wydali 14 albumów. W 1996 roku zespół opuścił frontman, Max Cavalera, który następnie stworzył zespół Soulfly. W 2006 roku z zespołu odszedł Igor. Bracia założyli wspólnie zespół Cavalera Conspiracy, z którym nagrali 3 płyty, ostatnią w 2014 roku.

Bracia Cavalera od początku swojej muzycznej drogi, w każdym z zespołów, w którym się udzielali kreowali ówczesne drogi ciężkiej muzyki łamiąc schematy i wytyczając nowe ścieżki. Zbliżająca się trasa stanowi unikalną możliwość spotkania z klasyką metalu w zdecydowanie najlepszym i ponadczasowym wydaniu.

W czerwcu tego roku Max & Iggor Cavalera koncertowali w Ameryce Południowej w ramach trasy „Return Beneath Arise”, a na ich setlistach można było znaleźć utwory Sepultury. Jesienią zespół przyjedzie do Europy!

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue