Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 35-55 Lineup 19.00 - drzwi
21.00-22.00 -Marcin Cudny
22.00-23.00 - Alpha Beatz
23.00-00.15 - Thomas Cloud
00.15 - 1.45 - Matisse & Sadko
1.45 - 3.00 - Skytone
Ticket distribution
goingapp.pl
goout.pl
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Book Them All Agency wraz z klubem Progresja i Samorząd Studentów UKSW prezentują Połowinki UKSW w zupełnie nowej odsłonie!

************

Matisse & Sadko to duet uznanych na całym świecie rosyjskich producentów muzycznych i Djów muzyki house, w skład którego wchodzą bracia Aleksandr i Yury. W ciągu swojej kariery pokłady energii przenosili na muzykę taneczną i stworzyli liczne hity, które wywarły ogromny wpływ na muzykę EDM na całym świecie. Nawiązali współpracę z takimi artystami jak Steve Angello (“SLVR”), Tiesto (“Dawnbreaker”), Martin Garrix (“Break Through The Silence”, “Dragon”, “Together” czy “Forever”). Bracia wydali kilka singli i stworzyli remiksy dla czołowych artystów, takich jak klasyk muzyki house Afrojack czy Galantis.

W 2013 roku Matisse & Sadko zaczęli również współpracę ze Stevem Angello, która zaowocowała wydaniem “SLVR” w wytwórni SPINNIN’ Records. Rok 2015 okazał się przełomowy w karierze duetu, gdy bracia połączyli siły z Martinem Garrixem w ramach EPki Break Through the Silence, która wywindowała duet na szczyty rankingów popularności. Tytułowy utwór osiągnął miliony odsłuchań na Spotify. Współpraca przy tej Epce okazała się ledwie początkiem kooperacji, bowiem muzycy po raz kolejny zwarli szyki z Martinem Garrixem, aby stworzyć “Together”, który również zgromadził miliony odtworzeni na serwisach streamingowych.

W 2016 roku duet wprowadził na rynek własny label MONoMARK. Wytwórnia wypuściła kilka utworów, które odniosły sukces m. in. “Machine Gun”, “Ya Amar” czy “Witchcraft”. Rok 2017 zaowocował kolejną udaną współpracą z Martinem Garrixem, z którym stworzyli “Forever”, jeden z głównych hitów tanecznych tamtego roku. Koniec 2017 roku przyniósł także ściślejszą współpracę z wytwórnią Garrixa, STMPD RCRDS, która wydała braciom do tej pory, cztery kawałki.

W 2018 roku Matisse & Sadko współpracowali z legendą muzyki tanecznej, Tiësto, z którym stworzyli “Dawnbreaker”. Z kolei w drugiej połowie roku wypuścili utwór “Takeoff”, który zyskał uznanie światowych Djów, takich jak David Guetta, Don Diablo czy właśnie Tiësto.

Duet regularnie występuje na najważniejszych festiwalach na całym świecie, takich jak Tomorrowland, Ultra oraz w miejscach takich jak Omnia Las Vegas, Ushuaia, Ibiza i wielu innych.

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue