Kochani,
Jesteście z nami już prawie dwie dekady, niektórzy z Was mogą już mówić, że są z nami całe życie. Zawsze nas wspieraliście i jesteśmy Wam za to wdzięczni. Obecnie cała branża koncertowa przeżywa najtrudniejszy czas. Kryzys dotyka wszystkie firmy, które przez lata robiły dla Was koncerty. Obecnie z ogromnymi problemami borykają się nie tylko kluby, agencje koncertowe czy bileterie, ale także osoby zajmujące się techniką sceniczną, ochroną, barami i bezpośrednią obsługą koncertów. Wszyscy z niepokojem patrzymy na to co przyniosą nam nadchodzące dni i tygodnie.
Prosimy fanów muzyki na żywo o solidarność i wsparcie. Jeżeli możecie przez jakiś czas powstrzymać się od zwracania biletów na przełożone koncerty pomóżcie nam w ten sposób. Nawet jeśli wiecie, że w nowym terminie nie będziecie mogli przyjść, dajcie nam szansę na przetrwanie i wstrzymajcie się kilka dni lub tygodni ze zwrotami. Takie decyzje mogą uratować wiele miejsc pracy, a co za tym idzie też wiele firm, które bez Waszej pomocy nie przetrwają. Nie chcemy zabierać Wam pieniędzy, prosimy o szczególny rodzaj czasowej pożyczki. Zapewniamy, że odwdzięczymy się ciężką pracą nad nowymi koncertami w kolejnych sezonach. Bardzo chcemy grać dla Was dalej!
Tymczasem trzymajcie się zaleceń Rządu, dbajcie o siebie i swoich bliskich. Bądźcie zdrowi.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Age restriction 12+ Lineup 18:00 - drzwi Tickets Moved Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora i artystów występ duetu Matisse & Sadko zostaje przeniesiony na termin jesienny, o którym poinformujemy jak tylko ustalimy szczegóły wydarzenia. Na imprezie pojawią się także inni DJe. Bilety podlegają zwrotom. Za utrudnienia przepraszamy.

———————————————–

Progresja serdecznie zaprasza na koncert słynnego duetu muzyki house, Matisse & Sadko. Występ odbędzie się 8 maja.

Matisse & Sadko to duet uznanych na całym świecie rosyjskich producentów muzycznych i Djów muzyki house, w skład którego wchodzą bracia Aleksandr i Yury. W ciągu swojej kariery pokłady energii przenosili na muzykę taneczną i stworzyli liczne hity, które wywarły ogromny wpływ na muzykę EDM na całym świecie. Nawiązali współpracę z takimi artystami jak Steve Angello (“SLVR”), Tiesto (“Dawnbreaker”), Martin Garrix (“Break Through The Silence”, “Dragon”, “Together” czy “Forever”). Bracia wydali kilka singli i stworzyli remiksy dla czołowych artystów, takich jak klasyk muzyki house Afrojack czy Galantis.

W 2013 roku Matisse & Sadko zaczęli również współpracę ze Stevem Angello, która zaowocowała wydaniem “SLVR” w wytwórni SPINNIN’ Records. Rok 2015 okazał się przełomowy w karierze duetu, gdy bracia połączyli siły z Martinem Garrixem w ramach EPki Break Through the Silence, która wywindowała duet na szczyty rankingów popularności. Tytułowy utwór osiągnął miliony odsłuchań na Spotify. Współpraca przy tej Epce okazała się ledwie początkiem kooperacji, bowiem muzycy po raz kolejny zwarli szyki z Martinem Garrixem, aby stworzyć “Together”, który również zgromadził miliony odtworzeni na serwisach streamingowych.

W 2016 roku duet wprowadził na rynek własny label MONoMARK. Wytwórnia wypuściła kilka utworów, które odniosły sukces m. in. “Machine Gun”, “Ya Amar” czy “Witchcraft”. Rok 2017 zaowocował kolejną udaną współpracą z Martinem Garrixem, z którym stworzyli “Forever”, jeden z głównych hitów tanecznych tamtego roku. Koniec 2017 roku przyniósł także ściślejszą współpracę z wytwórnią Garrixa, STMPD RCRDS, która wydała braciom do tej pory, cztery kawałki.

W 2018 roku Matisse & Sadko współpracowali z legendą muzyki tanecznej, Tiësto, z którym stworzyli “Dawnbreaker”. Z kolei w drugiej połowie roku wypuścili utwór “Takeoff”, który zyskał uznanie światowych Djów, takich jak David Guetta, Don Diablo czy właśnie Tiësto.

Duet regularnie występuje na najważniejszych festiwalach na całym świecie, takich jak Tomorrowland, Ultra oraz w miejscach takich jak Omnia Las Vegas, Ushuaia, Ibiza i wielu innych.

Koncert wspierany przez Paradę Równości.
logo-podkład

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue