Date & time Venue Letnia Scena Progresji, Warszawa Venue address Fort Wola 22, 01-258, Warszawa Tickets 89- Organizer Follow The Step Lineup 18:00 - drzwi
20:00 - koncert
Ticket distribution
empik
eventim.pl
followthestep.com
goingapp.pl
media markt
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Mówią o nim “śmieszek”, a do tego ma wiele wspólnego z muzyką elektroniczną.

Śpiewa, zapętla, improwizuje, a na dodatek przetwarza, a to wszystko okraszone dobrym żartem, ironią, czasem szlafrokiem czy bokserkami. Dlatego pochodzący z Dallas muzyk to prawdziwy człowiek orkiestra i bardzo intrygująca persona.
Artysta w 2016 roku zaczął nagrywać w serwisie YouTube swoje “dzieła” wykonane w domowym zaciszu. Pandemia w tym przypadku zdecydowanie pomogła Marcowi, bo właśnie wtedy nagrał takie viralowe hity, jak „Your New Morning Alarm”, „I’m A Flamingo” czy utwór o szczepionce na koronawirusa – „Vaccinated Attitude”. Robił streamy, zanim to było modne!
Te wspomniane sukcesy pozwoliły dosłownie eksplodować karierze Rebilleta. Od tego czasu, zdążył już współpracować z takimi artystkami, jak Erikah Badu, Flying Lotusem czy Snoop Doggiem. Nic dziwnego – Marc to artysta niezwykle wszechstronny – równie dobrze odnajduje się w jazzowo-funkowym anturażu, jak i surowo – basowych bitach w stylu Mr. Oizo. Jeśli prześledzimy karierę amerykańskiego artysty to w tym przypadku mamy do czynienia z fenomenem. Wyobraźcie sobie, nagrywacie śmieszne filmy, jakie nagrywają miliony osób na całym świecie, ale to właśnie Wam udaje się wyjść z domowego zacisza do milionów odbiorców na całym świecie. Tutaj mamy też odpowiedź, dlaczego nie można ominąć jego występu w warszawskiej Progresji. To będzie prawdziwe szaleństwo!

https://youtu.be/enYdAxVcNZA

Marc Rebillet
Official Website: https://www.marcrebillet.com/
Official Facebook Page: https://www.facebook.com/marcrebillet
Official Twitter: https://twitter.com/marcrebillet
Official Instagram: https://www.instagram.com/marcrebillet/
Official YouTube Channel: https://www.youtube.com/marcrebillet
Official TikTok: https://www.tiktok.com/@marcrebillet

Buy tickets here (hidden)

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue