Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 89- Organizer Follow The Step Lineup 19:00 - drzwi
21:00 - koncert
Additional Info Sold out Ticket distribution
empik
eventim.pl
followthestep.com
goingapp.pl
media markt
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Mówią o nim “śmieszek”, a do tego ma wiele wspólnego z muzyką elektroniczną. MARC REBILLET wystąpi w Polsce 21 marca 2022 roku!

Śpiewa, zapętla, improwizuje, a na dodatek przetwarza, a to wszystko okraszone dobrym żartem, ironią, czasem szlafrokiem czy bokserkami. Dlatego pochodzący z Dallas muzyk to prawdziwy człowiek orkiestra i bardzo intrygująca persona.
Artysta w 2016 roku zaczął nagrywać w serwisie YouTube swoje “dzieła” wykonane w domowym zaciszu. Pandemia w tym przypadku zdecydowanie pomogła Marcowi, bo właśnie wtedy nagrał takie viralowe hity, jak „Your New Morning Alarm”, „I’m A Flamingo” czy utwór o szczepionce na koronawirusa – „Vaccinated Attitude”. Robił streamy, zanim to było modne!
Te wspomniane sukcesy pozwoliły dosłownie eksplodować karierze Rebilleta. Od tego czasu, zdążył już współpracować z takimi artystkami, jak Erikah Badu, Flying Lotusem czy Snoop Doggiem. Nic dziwnego – Marc to artysta niezwykle wszechstronny – równie dobrze odnajduje się w jazzowo-funkowym anturażu, jak i surowo – basowych bitach w stylu Mr. Oizo. Jeśli prześledzimy karierę amerykańskiego artysty to w tym przypadku mamy do czynienia z fenomenem. Wyobraźcie sobie, nagrywacie śmieszne filmy, jakie nagrywają miliony osób na całym świecie, ale to właśnie Wam udaje się wyjść z domowego zacisza do milionów odbiorców na całym świecie. Tutaj mamy też odpowiedź, dlaczego nie można ominąć jego występu w warszawskiej Progresji. To będzie prawdziwe szaleństwo!

„Loop Daddy” wpadnie zaopiekować się nami w Warszawie już w marcu 2022 roku!

https://youtu.be/enYdAxVcNZA

Marc Rebillet
Official Website: https://www.marcrebillet.com/
Official Facebook Page: https://www.facebook.com/marcrebillet
Official Twitter: https://twitter.com/marcrebillet
Official Instagram: https://www.instagram.com/marcrebillet/
Official YouTube Channel: https://www.youtube.com/marcrebillet
Official TikTok: https://www.tiktok.com/@marcrebillet

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue