Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Letnia Scena Progresji, Warszawa Venue address Fort Wola 22, 01-258, Warszawa Tickets 69-79 Additional Info Cancelled Ticket distribution
biletomat.pl
goout.pl
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Z przykrością informujemy że koncert Manticora zaplanowany na 12 czerwca zostaje odwołany z powodu obostrzeń epidemicznych w Danii, które nie zezwalają na wyjazd zespołu do Polski. Zespół planuje odwiedzić nasz kraj i będziemy informować o tym w niedalekiej przyszłości.

Po wydaniu płyty, uznanej na świecie za najlepszy duński album metalowy 2020 roku, Manticora jest znów gotowa, by zaprosić swych europejskich słuchaczy w świat koncepcyjnego “horror-prog-trashu”.

“To Live To Kill To Live” to nazwa płyty, kończącej wielki projekt Manticory.
Jest nim 334-stronicowa powieść i bazujący na niej podwójny album koncepcyjny.
Zespół po 7 latach zaprezentuje ostatni rozdział swojego dzieła na europejskiej trasie.
Po Manticorze, opisywanej jako idealne połączenie między Blind Guardian a Nevermore, oczekujcie dawki agresywnej muzyki i energii bijącej ze sceny, niezależnie od tego, czy koncert odbędzie się na scenie plenerowej (przy zachowaniu reżimu sanitarnego), czy w klubie, na miejscach siedzących.

www.manticora.dk
www.facebook.com/manticoraband

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue