Date & time Venue Kino Luna, Warszawa Venue address Marszałkowska 28, 00-576 Warszawa Tickets 40 Ticket distribution
goout.pl
kupbilecik.pl
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Potwierdzenie zasady “przeciwieństwa się przyciągają”
Wystąpią Olka Szcześniak i Piotr Popek prezentujący skrajnie różne style, tworząc dzięki temu mocny i różnorodny wieczór komediowy.

Olka Szczęśniak – Wystąpi ze swoim nowym programem ”Zespół HAJSpergera”.
Zanim powiesz “Oesuu, kto ogląda kobiece stand- upy?! Przecież one tylko o jednym- o okresie!” Przyjdź i przekonaj się na żywo, że tak nie jest :)
To o czym Olka będzie nawijać? O naszej wspaniałej służbie zdrowia, sama medycyna jest mega ciekawym tematem. Troche o rodzinach wielodzietnych i pochodzeniu. O tym co polepszyłoby klimat w Kościele. Jaki wpływ na charakter ma dzieciństwo. Czemu kobiece strajki nie są skuteczne? Co z tymi stereotypami? Nie mogło zabraknąć też miejsca na wątek o częstochowskiej policji i sąsiedzkich waśniach. Klasycznie na koniec warto dodać coś o seksie, bo to bardzo ruchliwy temat :)
Prezentuje ostre i bezlitosne poczucie humoru połączone z kobiecym wdziękiem. Występowała m.in w TVP u Kacpra Rucińskiego i u Kuby Wojewódzkiego w TVN. Jej poprzedni program można obejrzeć na Netflixie.

Piotr Popek – stand-uper z Bydgoszczy, nie mylić z raperem i prezenterką telewizyjną. Przed ludźmi występuje od urodzenia, na scenie od czterech lat. Silna osobowość, jeśli za siłę brać jego dziwność. Lubi jak jest nie tak. Stara się pozostać wierny sobie w tych ciężkich czasach rozwoju osobistego, coachingu i samorealizacji.

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue