Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Age restriction do 15 roku życia z opiekunem / 15-18 z pisemną zgodą Lineup 19:00 - drzwi
20:30 - Machine Head
Tickets Sold out Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Machine Head wyrusza w potężną trasę koncertową by świętować 25. rocznicę wydania ich debiutanckiego albumu. W Polsce zespół wystąpi dwukrotnie – 18 października w Gdańsku w klubie B90 i dzień później, 19 października w warszawskiej Progresji.

W sierpniu 1994 roku, Robert Flynn, Logan Mader, Adam Duce i Chris Kontos, od tej pory znani jako Machine Head, wydali swój debiutancki album – „Burn My Eyes”. Płyta została bardzo dobrze przyjęta i odniosła komercyjny sukces. Z okazji 25 lat od premiery, w październiku 2019, Amerykanie wyruszą w trasę koncertową, a na scenie zobaczymy oryginalny skład zespołu – do Flynna i Jareda MacEacherna, którzy obecnie stanowią skład Machine Head, dołączą Mader i Kontos. Po raz pierwszy w historii, muzycy wykonają „Burn My Eyes” w całości.

Dziś bez przesady możemy stwierdzić, że album którego ćwierćwiecze będziemy celebrować stał się metalowym klasykiem. Dodatkowo, pomimo ogromnego stażu na scenie Machine Head jest nadal doskonałą, a może nawet lepszą niż kiedyś maszyną koncertową – potężne brzmienie, charyzma lidera i ponadczasowa muzyka są gwarantem świetnej zabawy na zbliżającym się występie.

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue