Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Letnia Scena Progresji, Warszawa Venue address Fort Wola 22, 01-258, Warszawa Tickets 60-80 Lineup 18:00 - Bramka
19:20 - Transgresja
20:20 - Łydka Grubasa
Additional Info New Date Ticket distribution
goout.pl
progresja.com
lydkagrubasa.pl/koncerty/
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Mamy nadzieję, że odpoczęliście w domach przez ostatni rok. Starczy tego!
Zapraszamy na konkretną miazgę w plenerze!
Widzimy się w Warszawie, na letniej scenie Progresji. Wracamy do promowania „Socjalibacji”, ale nie zabraknie pancernych hiciorów z poprzednich albumów, będą też nowości powstałe pod wpływem wydarzeń bieżących, także i „Adelajda”, i najświeższy „Pinokio” polecą ze sceny na pewno.
Uprzedzamy – robimy to na pełnym wypasie, pełna produkcja, duża scena, dźwięk i światło które zwiną trawnik. Impreza odbędzie się w plenerze, na bardzo dużym terenie, gdzie nawet przy wielkiej liczbie osób zapewnimy Wam spokojną głowę, odstępy i wszelkie wymagania sanitarne, żebyśmy wszyscy mogli bawić się wspaniale, ale i bezpiecznie.
Zapraszamy serdecznie!

Przybywajcie – Wy, my, muzyka – Rapapara jak za Cara!

Patronat:
antyradio

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue