Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Progresja Cafe Venue address Fort Wola 22, 01-258, Warszawa Additional Info Free Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Tego dnia, w 1971 roku legendarny zespół Led Zeppelin wydał swój krążek “Led Zeppelin IV”! Na płycie znalazło się 8 klasycznych dziś utworów ze “Stairway To Heaven” na czele. Cały materiał doczekał się klasyfikacji na 66 miejscu listy 500 albumów wszech czasów magazynu Rolling Stone.
Z tej okazji zapraszamy do Progresji wszystkich fanów zespołu, żeby wspólnie delektować się ich muzyką i prowadzić niekończące się rozmowy!

Gdzie – Progresja Cafe (w środku klubu Progresja), Fort Wola 22
Kiedy – 8 listopada, start o 19:00
Wstęp wolny

⚡️ Wyjątkowa muzyka Led Zeppelin
⚡️ Legendarny klub
⚡️ Duży wybór alkoholi
⚡️ Niepowtarzalna atmosfera

Buy tickets here (hidden)

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue