Kochani,
Jesteście z nami już prawie dwie dekady, niektórzy z Was mogą już mówić, że są z nami całe życie. Zawsze nas wspieraliście i jesteśmy Wam za to wdzięczni. Obecnie cała branża koncertowa przeżywa najtrudniejszy czas. Kryzys dotyka wszystkie firmy, które przez lata robiły dla Was koncerty. Obecnie z ogromnymi problemami borykają się nie tylko kluby, agencje koncertowe czy bileterie, ale także osoby zajmujące się techniką sceniczną, ochroną, barami i bezpośrednią obsługą koncertów. Wszyscy z niepokojem patrzymy na to co przyniosą nam nadchodzące dni i tygodnie.
Prosimy fanów muzyki na żywo o solidarność i wsparcie. Jeżeli możecie przez jakiś czas powstrzymać się od zwracania biletów na przełożone koncerty pomóżcie nam w ten sposób. Nawet jeśli wiecie, że w nowym terminie nie będziecie mogli przyjść, dajcie nam szansę na przetrwanie i wstrzymajcie się kilka dni lub tygodni ze zwrotami. Takie decyzje mogą uratować wiele miejsc pracy, a co za tym idzie też wiele firm, które bez Waszej pomocy nie przetrwają. Nie chcemy zabierać Wam pieniędzy, prosimy o szczególny rodzaj czasowej pożyczki. Zapewniamy, że odwdzięczymy się ciężką pracą nad nowymi koncertami w kolejnych sezonach. Bardzo chcemy grać dla Was dalej!
Tymczasem trzymajcie się zaleceń Rządu, dbajcie o siebie i swoich bliskich. Bądźcie zdrowi.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Age restriction 12+ Tickets Cancelled

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

UWAGA!
Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od Organizatora i pomimo jego usilnych starań, koncert LAUV, który miał się odbyć w dniu 23 maja 2020r. o godz. 20:00 w KLUBIE PROGRESJA w Warszawie nie odbędzie się.
Za wszelkie wynikłe z tego utrudnienia lub niedogodności serdecznie przepraszamy. Zwroty za bilety zakupione poprzez stronę progresja.com oraz goout.pl zostały już zrealizowane.
W sprawie biletów zakupionych w innym miejscu proszę kontaktować się ze sprzedawcą.

————

LAUV – 25-letni amerykański wykonawca, autor tekstów i producent muzyki electropop. Twórca hitów tj.: „I Like Me Better,” „I’m so tired”, „Come Back Home” czy „Adrenaline” wystąpi w Klubie Progresja 23 maja 2020 roku. Koncert będzie częścią światowej trasy koncertowej „How I’m feeling World Tour”.

Ten młody utalentowany artysta obecnie bije rekordy popularności podbijając serca swoich słuchaczy. Może pochwalić się nie tylko bogatą dyskografią ale również ponad 2,5 miliardową liczbą wyświetleń swoich klipów w Internecie. Jego prawdziwe imię to Ari Staprans Leff – od wczesnych lat namiętnie interesował się muzyką. Jest absolwentem New York University na kierunku technologia muzyczna. Rok 2012 to początek jego kariery, początkowo z wielką pasją tworzył utwory dla innych artystów. W 2014 roku premierę miał jego pierwszy własny kawałek „The Other” – który w krótkim czasie wygenerował ponad 200 mln odsłon na Spotify. W tym samym okresie zdolny muzyk pracował nad pisaniem i produkcją utworów dla innych artystów m.in. dla Cheat Codes czy Demi Lovato.

W maju 2017 r. LAUV wydał singiel „I Like Me Better” inspirowany jego prywatnym życiem i romantycznym związkiem. Utwór osiągnął szczyty list przebojów zdobywając platynę w siedmiu krajach świata , a złotą płytę w trzech. Tego samego roku LAUV odbył 2 miesięczną trasę koncertową „Late Nights, Deep Talks”, podczas której wystąpił w ośmiu miastach w USA. We wrześniu 2017 r. Ogłoszono, że LAUV dołączy do EDA SHEERANA podczas trasy „Divide Tour” w Azji. Po tym produktywnym artystycznie okresie przyszedł czas na pierwszą światową trasę koncertową LAUVa „I Met You When I 18”, która odbyła się w 2018 roku. Od początku 2019 roku LAUV nie zwalnia tempa wydał kilka hitów m.in. „I’m So Tired …” z Troye Sivan. Zaraz potem ogłosił swoją pierwszą trasę koncertową w Azji, w tym w Indiach, Singapurze, Tajlandii, Filipinach, Hongkongu, Indonezji i Japonii. W kwietniu 2019 roku wydał singiel i teledysk do utworu „Drugs & the Internet”. Do Polski dotrze w końcu 23 maja 2020 roku. Kwota o równowartości 1$ z każdego biletu będzie przekazana na rzecz fundacji artysty „Blue Boy Foundation”.

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue