Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Age restriction 12+ Tickets Cancelled

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

UWAGA!
Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od Organizatora i pomimo jego usilnych starań, koncert LAUV, który miał się odbyć w dniu 23 maja 2020r. o godz. 20:00 w KLUBIE PROGRESJA w Warszawie nie odbędzie się.
Za wszelkie wynikłe z tego utrudnienia lub niedogodności serdecznie przepraszamy. Zwroty za bilety zakupione poprzez stronę progresja.com oraz goout.pl zostały już zrealizowane.
W sprawie biletów zakupionych w innym miejscu proszę kontaktować się ze sprzedawcą.

————

LAUV – 25-letni amerykański wykonawca, autor tekstów i producent muzyki electropop. Twórca hitów tj.: „I Like Me Better,” „I’m so tired”, „Come Back Home” czy „Adrenaline” wystąpi w Klubie Progresja 23 maja 2020 roku. Koncert będzie częścią światowej trasy koncertowej „How I’m feeling World Tour”.

Ten młody utalentowany artysta obecnie bije rekordy popularności podbijając serca swoich słuchaczy. Może pochwalić się nie tylko bogatą dyskografią ale również ponad 2,5 miliardową liczbą wyświetleń swoich klipów w Internecie. Jego prawdziwe imię to Ari Staprans Leff – od wczesnych lat namiętnie interesował się muzyką. Jest absolwentem New York University na kierunku technologia muzyczna. Rok 2012 to początek jego kariery, początkowo z wielką pasją tworzył utwory dla innych artystów. W 2014 roku premierę miał jego pierwszy własny kawałek „The Other” – który w krótkim czasie wygenerował ponad 200 mln odsłon na Spotify. W tym samym okresie zdolny muzyk pracował nad pisaniem i produkcją utworów dla innych artystów m.in. dla Cheat Codes czy Demi Lovato.

W maju 2017 r. LAUV wydał singiel „I Like Me Better” inspirowany jego prywatnym życiem i romantycznym związkiem. Utwór osiągnął szczyty list przebojów zdobywając platynę w siedmiu krajach świata , a złotą płytę w trzech. Tego samego roku LAUV odbył 2 miesięczną trasę koncertową „Late Nights, Deep Talks”, podczas której wystąpił w ośmiu miastach w USA. We wrześniu 2017 r. Ogłoszono, że LAUV dołączy do EDA SHEERANA podczas trasy „Divide Tour” w Azji. Po tym produktywnym artystycznie okresie przyszedł czas na pierwszą światową trasę koncertową LAUVa „I Met You When I 18”, która odbyła się w 2018 roku. Od początku 2019 roku LAUV nie zwalnia tempa wydał kilka hitów m.in. „I’m So Tired …” z Troye Sivan. Zaraz potem ogłosił swoją pierwszą trasę koncertową w Azji, w tym w Indiach, Singapurze, Tajlandii, Filipinach, Hongkongu, Indonezji i Japonii. W kwietniu 2019 roku wydał singiel i teledysk do utworu „Drugs & the Internet”. Do Polski dotrze w końcu 23 maja 2020 roku. Kwota o równowartości 1$ z każdego biletu będzie przekazana na rzecz fundacji artysty „Blue Boy Foundation”.

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue