Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Age restriction do 12 roku życia z opiekunem / 13-18 z pisemną zgodą Lineup 17:00 - drzwi
18:00 - Kobranocka
19:40 - Róże Europy
21:20 - Tomek Lipiński
23:00 - Sztywny Pal Azji
Tickets Sold out Ticket distribution
goingapp.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Cztery muzyczne ikony lat 80-tych na jednej, klubowej scenie. To za sprawą Ich wspólnego koncertu przywrócimy klimat tamtych lat. Tych nazwisk nikomu nie trzeba przedstawiać, a ich hity śpiewane są do dziś!

Początki grupy Kobranocka sięgają roku 1984, kiedy spotkali się Kobra (Andrzej Kraiński) i Andrzej Marek Michorzewski. Pierwszy koncert zespołu odbył się rok później w Riwierze, w czasie festiwalu „Poza Kontrolą”. Następnie Kobranocka towarzyszyła Die Toten Hosen w czasie trasy po Polsce. Zespół tworzą: Andrzej „Kobra” Kraiński – gitary, śpiew; założyciel zespołu, w składzie nieustannie od 1985 roku!

Sztywny Pal Azji – polski zespół rockowy, który największą popularność zyskał w drugiej połowie lat 80. i pierwszej połowie lat 90. Zespół powstał na początku 1986, założony przez gitarzystę, a zarazem głównego twórcę repertuaru Jarosława Kisińskiego oraz Leszka Nowaka, Pawła Nazimka, Janusza Dedę i Andrzeja Turka. Pierwszy sukces kapela odniosła na Festiwalu w Jarocinie w 1986 roku, gdzie zespół prezentował styl popowo-rockowy o punkowym zabarwieniu.

Tomek Lipiński (wokalista i gitarzysta, kompozytor, autor piosenek) urodził się w 1955 roku w Warszawie. Po maturze krótko studiował na warszawskiej ASP. Zanim zadebiutował w 1979 r. z zespołem Tilt, grał na instrumentach perkusyjnych. Lider i współzałożyciel zespołów Tilt, Brygada Kryzys, i Fotoness. Współpracował m.in. z Izraelem, nagrywał również solowo. Jest przewodniczącym Rady Fundacji Music Export Poland i członkiem Prezydium Zarządu Stowarzyszenia Autorów Zaiks. Nagrał w różnych składach kilkanaście płyt.
1 000 000 sprzedanych płyt, tysiące koncertów w całej Polsce, występy w USA, Anglii, Austrii, Włoszech!

Róże Europy oferują muzykę pełną przebojowości, autentyczności, ciekawej warstwy literackiej oraz uniwersalnego wielopokoleniowego przesłania. To jest zawsze lokomotywa szalonej muzyki z rockową energią, która porywa publiczność ze sobą.

„Tak jest wszędzie gdzie gramy. Lubimy grać, a publiczność lubi bawić się z nami.”

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue