Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 69-80 Tickets Moved Ticket distribution
goout.pl
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Informujemy, że ze względu na kolejne zakazy i restrykcje wszystkie koncerty Kat & Roman Kostrzewski, które miały odbyć się jeszcze w tym roku zostaną przeniesione na nowe terminy. Obecna sytuacja zupełnie nie dopuszcza możliwości organizacji koncertów w następnych tygodniach.

Nowe daty zostaną ogłoszone wkrótce po tym, jak sytuacja epidemiczna się ustabilizuje. Dołożymy wszelkich starań, żeby wszystkie miasta, w których koncerty miały się odbyć znalazły się w nowej rozpisce.

Bilety możecie zwracać w punktach sprzedaży, ale jak zwykle zachęcamy do zachowania ich i wykorzystania, gdy koncerty będą mogły odbywać się normalnie.

Trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia w 2021 roku !!!

——————-

KAT & ROMAN KOSTRZEWSKI – TRASA KONCERTOWA POPIÓR 2020

Jesienią 2020r. zespół Kat & Roman Kostrzewski wyruszy w trasę koncertową, która będzie promować ich ostatni album ‘Popiór’ wydany w 2019r.
Trasa obejmie miejsca, do których zespół nie dotarł w zeszłym roku oraz koncerty które musiały zostać odwołane w związku z zarządzeniami władz. Dodatkowo na liście pojawiło się też sporo nowych miast, również tych, w których koncerty wcześniej były całkowicie wyprzedane.

Przypominamy, że bilety zakupione na koncerty, które zostały przesunięte na jesień zachowują ważność!

Ostatnie wydawnictwo zespołu promują teledyski do utworów “Baba Zakonna” oraz “Modłości”
Kat & Roman Kostrzewski – Baba Zakonna

Kat & Roman Kostrzewski – Modłości

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue