Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Letnia Scena Progresji, Warszawa Venue address Fort Wola 22, 01-258, Warszawa Tickets 73 Organizer Klub Stodoła Lineup 18:00 - otwarcie drzwi
20:00 - KARAŚ/ROGUCKI
Additional Info New Date Ticket distribution
https://ticketclub.pl/koncerty/karasrogucki-letnia-scena-progresji-warszawa-1600/
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Komunikat od organizatora:
Z przykrością informujemy, że w roli supportu przed dzisiejszym koncertem KARAŚ/ROGUCKI niestety nie wystąpi Zuza Jabłońska, w związku z tym timing wieczoru nieznacznie się zmienił:
18:00 – Otwarcie drzwi
20:00 – KARAŚ/ROGUCKI

Informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo uczestników ze względu na złe warunki atmosferyczne i ostrzeżenia przed intensywnymi burzami wydane przez IMGW, koncert duetu KARAŚ/ROGUCKI na plenerowej Letniej Scenie Progresji w Warszawie, zaplanowany na 24 czerwca 2021, został przełożony i odbędzie się 5 lipca 2021. Wszystkie dotychczas zakupione bilety automatycznie zachowują ważność dla nowej daty oraz miejsca wydarzenia. Do zobaczenia już w niebawem.

—–

Klub Stodoła zaprasza na koncert duetu KARAŚ/ROGUCKI, który zaprezentuje się na Letniej Scenie Progresji w Warszawie.

KARAŚ/ROGUCKI to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcje, a Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj dopieszczają muzykę. Z pozoru karkołomne połączenie dwóch odmiennych wrażliwości i metryk dało harmonijny efekt w postaci materiału, który z początkiem 2020 roku ujrzał światło dzienne w formie albumu.

Płyta ukazała się na początku 2020 roku nakładem wytwórni Kayax i znalazł się na niej materiał, który sami artyści opisują jako erotyki motoryzacyjno-katastroficzne. I jak zapewne się domyślacie, nie są to zwykłe piosenki o miłości. Są to utwory opowiadające o uczuciach w epoce końca cywilizacji. Całość przybrała formę mroczną i gęstą, zainspirowaną muzyką lat 80., zimną falą i new romantic.

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue