Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 109- Additional Info Cancelled Ticket distribution
empikbilety.pl
eventim.pl
goingapp.pl
goout.pl
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Planowana na rok 2020 trasa #BEDNAREKINACZEJ, która z wiadomych powodów musiała zostać przełożona na jesień 2021 roku, niestety z przyczyn niezależnych od Promotorów oraz Artysty zostaje definitywnie ODWOŁANA.
Panujące obostrzenia związane z COVID dotyczące obiektów zamkniętych i wydarzeń kulturalnych w nich organizowanych, przy jednoczesnym braku stabilnych i potwierdzonych informacji o możliwości realizacji zaplanowanych wydarzeń na jesień 2021 roku, nie pozostawiają nam złudzeń o niepowodzeniu trasy koncertowej i jednogłośnym ODWOŁANIU trasy.
„Muzyka powinna ŁĄCZYĆ, a nie dzielić i tym samym nie zgadzamy się na opcję, aby koncerty dostępne były tylko dla osób zaszczepionych.”
DM Agency organizator trasy / Euforia Menedżment Artysty
Zakupione bilety podlegają zwrotowi nabywcom w terminie i w regulacjach zgodnych z obowiązującymi przepisami. W sprawie zwrotów prosimy o kontakt z bileterią.

————–

Takiej trasy jeszcze nie było! Jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia – Kamil Bednarek rusza w trasę #BednarekInaczej – koncerty w największych miastach w Polsce, nowe aranżacje największych przebojów wokalisty, a do tego nowy singiel “Zostań ze mną” – dajcie się ponieść energii płynącej prosto z niepokornego serca!

„Wszystkie piosenki, które moi fani znają, dostaną nowe życie. Było to dla mnie duże wyzwanie. Są zagrane w zupełnie różnych gatunkach muzycznych” – wyznał Kamil. Artysta zaprosił do współpracy genialnych polskich artystów, muzyków.

Buy tickets here (hidden)

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue