Date & time Venue Main Stage - Progresja Age restriction 16+ Tickets 49-69 Ticket distribution
goingapp.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Jaśnie Wielmożni Panowie z JWP nie dają o sobie zapomnieć, a rok 2019 bez wątpienia biorą szturmem. Po premierze albumu EroKosi „BlackBook”, szykują na jesień premierę długo wyczekiwanego solo Ero „Elwis Picasso”, a Kosi z Łajzolem jako Jetlagz uraczą słuchaczy drugim studyjnym albumem.

Legendarny skład już od ponad 20 lat kroczy jasno wytyczoną ścieżką szczerego przekazu. Ich dyskografia może nie należy do największych, ale każdy jej punkt jest celnym strzałem. Koncerty tylko wzmacniają silną narrację grupy, nikt z Was nie wyjdzie z tego wydarzenia zawiedziony!

W obozie JWP dzieje się dużo, a jak wiadomo po owocnym okresie świętowanie to rzecz święta, tym samy zapraszamy 13 grudnia do warszawskiej Progresji na potrójny koncert premierowy i jak to w przypadku urodzinowej imprezy nie zabraknie również wyjątkowych gości. Szykujcie się na wysokie loty na i ze sceny!

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue