Kochani,
Jesteście z nami już prawie dwie dekady, niektórzy z Was mogą już mówić, że są z nami całe życie. Zawsze nas wspieraliście i jesteśmy Wam za to wdzięczni. Obecnie cała branża koncertowa przeżywa najtrudniejszy czas. Kryzys dotyka wszystkie firmy, które przez lata robiły dla Was koncerty. Obecnie z ogromnymi problemami borykają się nie tylko kluby, agencje koncertowe czy bileterie, ale także osoby zajmujące się techniką sceniczną, ochroną, barami i bezpośrednią obsługą koncertów. Wszyscy z niepokojem patrzymy na to co przyniosą nam nadchodzące dni i tygodnie.
Prosimy fanów muzyki na żywo o solidarność i wsparcie. Jeżeli możecie przez jakiś czas powstrzymać się od zwracania biletów na przełożone koncerty pomóżcie nam w ten sposób. Nawet jeśli wiecie, że w nowym terminie nie będziecie mogli przyjść, dajcie nam szansę na przetrwanie i wstrzymajcie się kilka dni lub tygodni ze zwrotami. Takie decyzje mogą uratować wiele miejsc pracy, a co za tym idzie też wiele firm, które bez Waszej pomocy nie przetrwają. Nie chcemy zabierać Wam pieniędzy, prosimy o szczególny rodzaj czasowej pożyczki. Zapewniamy, że odwdzięczymy się ciężką pracą nad nowymi koncertami w kolejnych sezonach. Bardzo chcemy grać dla Was dalej!
Tymczasem trzymajcie się zaleceń Rządu, dbajcie o siebie i swoich bliskich. Bądźcie zdrowi.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets Cancelled Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

W nawiązaniu do planowanego koncertu Jorge Blanco w Polsce, otrzymaliśmy od managementu Artysty informację następującej treści:

„W związku ze zobowiązaniami filmowymi Jorge Blanco, jego europejska trasa koncertowa zaplanowana na daty 28 listopada – 16 grudnia zostaje przełożona.
Niestety, z uwagi na zmieniający się kalendarz Artysty, nie jesteśmy w stanie, na tym etapie, podać nowej daty trasy.”

Przepraszamy Państwa za wszystkie niedogodności, jednak z uwagi na krótki termin oraz brak szczegółów dotyczących trasy, koncerty w Krakowie oraz Warszawie zostają odwołane.

Zwrotów biletów, zakupionych na koncerty 28 listopada w Krakowie oraz 29 listopada w Warszawie, należy dokonać poprzez system biletowy, w którym dokonano zakupu.
ebilet.pl – https://bit.ly/2OElrnB
eventim.pl – https://bit.ly/2T3bhjX

PS. JEŻELI WIESZ, ŻE TWÓJ ZNAJOMY WYBIERAŁ SIĘ NA KONCERT JORGE BLANCO – POWIADOM GO!

——————-

Jorge Blanco odwiedzi Polskę w 2018 roku, w ramach europejskiej trasy koncertowej. Artysta pracuje aktualnie nad debiutanckim albumem, który zapowiadają dwa, dobrze przyjęte single Risky Business i Summer Soul.

Organizatorem koncertów w Polsce jest JVSGroup.

Meksykański aktor i piosenkarz postanowił skupić się na solowej karierze muzycznej. W 2016 roku podpisał kontrakt z wytwórnią Hollywood Records. Aktualnie pracuje nad swoim debiutanckim albumem, który zapowiadają single Risky Business i Summer Soul. Nowy singiel “Gone Is The Night” nagrany z Kris Kross Amsterdam ukazał się nakładem Spinnin’ Records 24 listopada 2017.

Kolejne utwory “Wasted Love” i EP wydana została na początku 2018 r.

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue