Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Age restriction 18+, osoby niepełnoletnie muszą przyjść z dorosłym opiekunem Tickets 49-69 Lineup 19:00 - drzwi
20:00 - MR Silla
21:00 - aYia
22:00 - President Bongo
23:00 - Lari Lu
24:00 - Högni
Ticket distribution
ebilet.pl
eventbrite.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Iceland To Poland to pierwszy na świecie podróżujący festiwal muzyczny, który skupia się na połączeniu kulturowym dwóch, blisko powiązanych ze sobą krajów: Islandii i Polski poprzez platformę muzyki i sztuki.

Projekt ten powstał w 2016 roku i jego założycielką jest Wiktoria Joanna Ginter, Polka mieszkająca na Islandii, blisko związana z tamtejszą sceną muzyczną.

Islandzka scena muzyczna jest znana na całym świecie ze swojego wysokiego poziomu artystycznego, różnorodności i charakterystycznego brzmienia. Także w Polsce zaskarbiła sobie rzesze fanów a także i naśladowców. Teraz chcemy jeszcze bardziej ją przybliżyć i włączyć w kulturę Polską dla wzajemnej inspiracji oraz edukacji. Mamy nadzieję, że projekt ten zaowocuje eksplozją kreatywności oraz natchnie grono fanów muzyki do poszerzenia horyzontów i zaczerpnięcia świeżego powiewu dźwięków prosto z Krainy Lodu.

W tym roku ITP skupia się na muzyce elektronicznej w różnych jej wydaniach. Każdy amator tańczenia, dobrej zabawy i intergalaktycznych podróży dźwiękowych będzie w stanie znaleźć coś dla siebie.

Przybywajcie masowo! Będzie sztos roku!

aYia – to enigmatyczne trio z Reykjaviku pobudziło wyobraźnię niejednego konesera muzyki elektronicznej oraz trip-hopowej swoimi głębokimi, ambientowymi brzmieniami przeplatanymi dark synthem i nawiedzającym wokalem. W Polsce aYia występowali już jako support dla islandzkiej legendy – GusGus i zaskarbili sobie wiernych słuchaczy. Znikome informacje na temat tego projektu dodają mu uroku i przyprawiają o zaciekawienie. To trzeba zobaczyć i poczuć!

President Bongo – najbardziej kojarzony jako kompozytor i wokalista z elektronicznej grupy GusGus. Niezwykle uzdolniony, muzyk z chirurgiczną precyzją. Do tego fotograf, producent, DJ, żeglarz, twórca filmów krótkometrażowych, okładek płyt i prac wizualnych, założyciel wydawnictwa Radio Bongo oraz klubu Tom Selleck Club promującego wąsy. Debiutancki krążek President Bongo „Serengeti” to najprościej ujmując EDM magnus opus, korzystujący z rytmów elektronicznych i tradycyjnych. President Bongo tworzy coś zupełnie nowego, odpornego na próby zaszufladkowania. „Serengeti” odwołuje się do spalonego słońcem afrykańskiego pejzażu i migracji zwierząt. Mocno eksperymentalny, eklektyczny, nieoczywisty i zrobiony z rozmachem krążek. Nie możemy się doczekać tego setu!

Högni – wyciszenie z elektroniką. Znany również głównie z GusGus oraz indie folk group Hjaltalin, to solowy projekt wokalisty Högni Egilsson. W 2017 roku wydał on “Two Trains” nakładem wytwórni Erased Tapes Records (Kiasmos, Ólafur Arnalds, Nils Frahm). Nietypowe brzmienie muzyki „Two Trains” opiera się na wielu różnorodnych elementach np. electronic, modern classical, ambient, drone, industrial, future jazz, future r’n’b. Na płycie słychać 40-sto osobowy chór męski, orkiestrę smyczkową, partie fortepianowe, perkusję i właśnie elektronikę oraz jedyny w swoim rodzaju emocjonalny głos Högniego. Inspiracją do “Two Trains” jest dosłownie – opowieść o dwóch lokomotywach, które zapoczątkowały na Islandii nową erę. Transportowały kamienie i żwir na budowę portu Reykjavik. To jedyne pociągi na Islandii. Po 4 latach odstawione na bok i już nigdy więcej nie wyjechały. Dla Högni “Two Trains” to bardzo osobisty materiał “z pewnego okresu w moim prywatnym życiu, w którym zderzyłam się z samym sobą, z moim własnym ja.” Nominowany wraz obok Bjork do Nordic Music Prize w 2018. Laureat Icelandic Music Awards w kategorii najlepszy debiutant i najlepszy kompozytor. Högni to jeden z najchętniej słuchanych i zapraszanych na wszystkie wydarzenia muzyczne artystów.
Melancholijny, mroczny i romantyczny

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue