Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Organizer fource.pl Tickets Moved Ticket distribution
empik
eventim.pl
fource.pl
goingapp.pl
goout.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

PRZEŁOŻONY: NOWA DATA: IAMX 27.10 | Stodoła, Warszawa
Koncert IAMX, oryginalnie zaplanowany na 28.04, zostaje przeniesiony na 27.10 do klub Stodoła.
Bilety zachowują ważność.

——————–

Każdy, kto doświadczył ponadgatunkowego świata Chrisa Cornera został zauroczony jego elektronicznym, lecz organicznym brzmieniem połączonym z głęboko emocjonalnym głosem, od mrocznych i trzewnych partii po anielskie falsetto. Artysta zapowiedział akustyczny album „Echo Echo”, na którym znajdą się największe hity IAMX w zupełnie nowych aranżacjach i ogłosił serię kameralnych koncertów promujących wydawnictwo. IAMX zawita również do Polski na jedyny, wyjątkowy występ w warszawskiej Progresji.

Tym razem dostępne będą tylko miejsca siedzące.

FAQ: http://bit.ly/FourceFAQ
REGULAMIN: http://bit.ly/FourceRegulamin
ZGODA RODZICÓW: http://bit.ly/FourceZgoda

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue