Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 79-120 Tickets New Date Ticket distribution
goingapp.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Szanowni Państwo,
Na wstępie bardzo wszystkim dziękujemy za cierpliwość, wyrozumiałość i liczne głosy wsparcia.
Komunikujemy, że od 12. marca do przynajmniej 5. kwietnia 2020 w Progresji nie będą odbywały się koncerty.
W związku z powyższym koncert zespołu Chleb zostaje przeniesiony na 23. maja. Bilety zakupione wcześniej zachowują ważność. Osoby, które chcą zwrócić bilety i zakupiły je na stronie progresja.com proszone są o kontakt na adres bilety@progresja.com
Wasze zdrowie jest dla nas bardzo ważne dlatego przypominamy o zaleceniach Rady Ministrów. Bądźcie zdrowi i pozostańcie z nami.

—————————————–

ХЛЕБ с большим сольным концертом в Варшаве!

Все лучшие хиты группы + презентация альбома “Звёзды”, и, возможно, глотание шпаг.

—-
HLEB z dużym solowym koncertem w Warszawie!

Najlepsze przeboje + prezentacja płyty “Gwiazdy” oraz, być może, połykanie mieczy.

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue