Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 35-50 Lineup 19:00 - otwarcie bramki
20:15 - Dj Cent warm-up
22:15 - Kołecki stand-up
22:30 - Dj Cent rutyna / start koncertu HG
Ticket distribution
https://going.pl/hemp-gru-waw
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Hemp Gru to zespół z warszawskiego Mokotowa, którego początki sięgają końca lat ’90. Twórczość Bilona, Wilka i Żarego charakteryzuje wyrazisty i bezkompromisowy styl, podany bez dwuznaczności i owijania w bawełnę. Grupa zadebiutowała w 1998 roku na składance “Hip-Hop’owy Raport Z Osiedla” utworem “Na krawędzi”. W listopadzie 2004 roku na półki sklepowe trafiła pierwsza, długo wyczekiwana płyta Hemp Gru pt. “Klucz”, uznawana za absolutną klasykę polskiego hip-hopu. 

Pięć lat po debiucie nakładem HEMP REC. ukazał się drugi album – “Droga”, który ugruntował pozycje grupy i zaowocował koncertami w całej Polsce i za granicą. Występy w Holandii, Wielkiej Brytanii, Szkocji, Irlandii i Stanach Zjednoczonych, przyniosły zespołowi nagrodę EBBA (EUROPEAN BORDER BREAKERS AWARDS) przyznaną przez unijnego komisarza do spraw kultury za dotarcie do publiczności poza granicami rodzimego kraju. 

Na przestrzeni 2011 i 2012 r. Hemp Gru wydaje trylogię „Jedność, Lojalność, Braterstwo”. Za warstwę muzyczną oprócz HG odpowiadają m.in Szwed SWD, Waco, Szczur oraz DJ Steez. Każda z trzech części wydawnictwa uzyskuje status złotej płyty. Kolejne lata działalności to dobrze przyjęte solowe albumy Bilona i Żarego.

7 grudnia w Progresji skład zagra premierowy koncert w ramach trasy HG XX ETER, promującej nowy album “ETER”, przy okazji obchodząc jubileusz 20 lat działalności! A jak świętować to w towarzystwie znamienitych gości, na scenie obok HG pojawia się:

SOKÓŁ
PRO8L3M
PEZET
ONAR
ERO
SIWERS
WŁODI
MAŁACH
RUFUZ
PARZEL
KACZY
DUDEK P56
KAFAR
JUNIOR STRESS
CHONABIBE
PROCEENTE
ANGIE
BAKS

Rezerwujcie czas 7 grudnia i szykujcie na jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych tej jesieni.

Preorder Hemp Gru “Eter” http://hempgru.pl
Premiera albumu 9.11.2018

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue