Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Age restriction do 12 roku życia z opiekunem / 13-18 z pisemną zgodą Tickets 70-80 Lineup 19:00 - drzwi
20:30 - Cyber
21:30 - Hatari
23:00 - Afterparty
Ticket distribution
biletomat.pl
eventim.pl
goingapp.pl
goout.pl
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Zdobywający nagrody, antykapitalistyczny, techno-dystopijny zespół Hatari trafił na nagłówki za ich aktywny politycznie udział w konkursie Eurowizja 2019. Grupa została założona w Reykjavík na Islandii w 2015 roku przez Klemensa Hannigana, Matthíasa Tryggvi Haraldssona oraz perkusistę Einara Hrafna Stefánssona. Za pomocą różnych środków przekazu, głownie muzyki, pokazują ludziom, jak bardzo jesteśmy otoczeni przez ciągle rozwijający się świat nieprawości i zepsucia.

Nie możemy zmienić świata, ale możemy obnażyć kłamstwa neoliberalnego społeczeństwa, krytykować za jak niską cenę ludzie sprzedają swoje dusze i pokazywać bezsens spędzania każdej minuty w nieustającym wyścigu szczurów.

Hatari: https://www.facebook.com/hatridmunsigra/

CYBER
Znany hiper-kobiecy, hipnotyczny zespół i innowator islandzkiego rapu CYBER oficjalnie potwierdził swoją obecność jako support podczas długo oczekiwanej trasy Europe Will Crumble Tour, w którą wyruszą wraz z zdobywającym nagrody post-ludzkim techno HATARI. Trasa startuje 26 stycznia gdzie niedługo po wydaniu singla CAPRISUN 24 stycznia CYBER dołączy do HATARI na scenie w Oslo.

DJ HIRO SZYMA
Rezydent warszawskich klubów (m.in. Pogłos, Chmury i VooDoo). Na polskiej scenie klubowej funkcjonuje od 2003 roku. Specjalizuje się w setach industrial, elektro i dark new wave 80’s. Związany ze środowiskiem fanów Depeche Mode i festiwalu Castle Party. Dwukrotnie reprezentował Polskę podczas międzynarodowej nocy klubów w Berlinie. Jest muzykiem zespołu DAS MOON.

https://www.facebook.com/djhiroszyma/
https://www.facebook.com/dasmoonband/
https://dasmoon.pl/

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue