Date & time Venue Kwadrat, Kraków Venue address Stanisława Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków Tickets 89-129 Ticket distribution
goout.pl
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

The Hardkiss w Polsce!

W marcu 2019 zespół The HARDKISS zaprezentuje w Polsce swój trzeci studyjny album „Żelazna jaskółka”. Koncerty odbędą się we Wrocławiu (3.03.2019), Krakowie (4.03.2019) i Warszawie (5.03.2019).

— Uwielbiamy łączyć to, co z pozoru niemożliwe jest do połączenia. W tekstach i tytułach staramy się szukać takich obrazów, które mówiłyby same za siebie — opowiada Julia Sanina, liderka zespołu. — „Żelazna jaskółka” to zarówno żywa istota, ptak, jak i statek kosmiczny, który trzyma ścisły kurs. W tym wypadku lekkość i wolność połączyliśmy z odwagą i siłą — dodaje.

Nowy album zespołu porównać można z jednolitym kokonem, w którym panuje indywidualny klimat. Poezja stała się bardziej intymna, a brzmienie utworów bardziej elektroniczne. Większość utworów śpiewana jest w języku ukraińskim. Album jest na tyle wyjątkowy, że z pewnością każdy znajdzie w nim opowieść zarówno o sobie, jak i dla siebie.

Video:


By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue