Date & time Venue Letnia Scena Progresji, Warszawa Venue address Fort Wola 22, 01-258, Warszawa Age restriction Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica Tickets 99- Organizer Winiary Bookings Lineup 18:00 – otwarcie
20:00 – start
Additional Info Cancelled Ticket distribution
biletomat.pl
ebilet.pl
empikbilety.pl
eventim.pl
goingapp.pl
winiarybookings.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Informujemy, że koncert Guzior/Gibbs/Miszel zaplanowany na 5.08 w Warszawie zostaje odwołany. W związku z tym bilety należy zwracać bezpośrednio w miejscu zakupu.

———————

Tak jak w poprzednich latach, również w tym roku podczas letnich wieczorów spotkamy się w plenerze! Tym razem, oprócz koncertów topowych polskich artystów, nie zabraknie gości z zagranicy. Zapraszamy Was na Lato w Plenerze 2022!

Jedni z najbardziej charakterystycznych raperów na krajowej scenie Guzior, Gibbs i Miszel wystąpią podczas wspólnych plenerowych koncertów w te wakacje!

Regulamin wydarzenia: https://bit.ly/WB_Regulamin

➡ GUZIOR
www.facebook.com/Guzioor
www.instagram.com/guziormati

“B L U E B E R R Y”

➡ GIBBS
www.facebook.com/Gibbsbeatz
www.instagram.com/mateuszgibbs

“Nigdy albo zawsze”

➡ MISZEL
www.facebook.com/miszeltraper
www.instagram.com/miszeltraper

“dres”

Buy tickets here (hidden)

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue