Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Age restriction 12+ Tickets New Date Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

GHOSTEMANE IS COMING BACK – BIGGER, BETTER, LOUDER!

W dniu 3 marca 2020 roku, GHOSTEMANE zdecydował o przesunięciu europejskiej trasy HIADICA TOUR: “To all my European fans, I’m postponing the rest of the Hiadica tour. Due to unforeseen circumstances, I’m not able deliver the show you deserve. All tickets will be valid for the rescheduled dates.”, dodając “I’ll be back soon, bigger, better, louder. Love you all.” ☿

Dziękujemy Wam za wyrozumiałość, cierpliwość i oczekiwanie. Przez kilka dni wspólnie z agentem i managerem Erica, pracowaliśmy nad nowymi terminami i oto… ☿ BLACKMAGE ☿ POWRACA! TRASA HIADICA rozpocznie się 1 listopada 2020 i potrwa aż 29 stycznia 2021 roku!

NOWY TERMIN KONCERTU W WARSZAWIE TO:
27 stycznia 2021

PRZYPOMINAMY, że koncert jest wyprzedany, a bilety zachowują ważność. W poniedziałek, 16.03, do sprzedaży trafi zaledwie kilka dodatkowych biletów. W razie jakichkolwiek pytań lub ewentualnych zwrotów, jesteśmy do Waszej dyspozycji tutaj info@big-idea.eu

Panika jest niewskazana, ale ostrożności nigdy za wiele, szczególnie jeśli chodzi o Wasze zdrowie. Rozporządzenie dotyczące odwołania wszelkich imprez ma charakter zapobiegawczy i dotyczy koncertów organizowanych w najbliższym okresie. Wkrótce sytuacja powinna się unormować, na co wszyscy czekamy.
Tymczasem ZOSTAŃCIE W DOMU I POSŁUCHAJCIE ALBUMÓW GHOSTEMANE’A, jest w czym wybierać DBAJCIE O SIEBIE, BĄDŹCIE ZDROWI i do zobaczenia na koncertach!

—————————————————-

Przełom zimy i wiosny to czas skrajnych emocji – melancholii, nadziei i wiary w lepsze chwile. Jak ulał pasuje do tego muzyka Ghostemane’a, który w dniach 19-21 marca zaplanował prawdziwą inwazję na Polskę! Po tym, jak porwał i zaczarował swoimi koncertami amerykańską publiczność, 28-letni Ghostemane przybywa do Europy w ramach trasy koncertowej HIADICA EURO TOUR! To niezwykle istotny moment w jego karierze i być może ostatnia okazja, by zobaczyć go w bardziej kameralnych okolicznościach, a nie na wielkich, festiwalowych scenach.

Wokalista swoją karierę rozpoczął w kolektywie Schemaposse, a przełomem w jego karierze był nagrany z Pouyą singiel “1000 Rounds”, którego licznik wyświetleń na YouTube dobija powoli do 20 mln. To był wstęp do wielkiego sukcesu Ghostemane’a, której punktem kulminacyjnym był hit “Mercury: Retrograde”, obejrzany dotąd ponad 174 mln razy!

Śmierć, nihilizm, depresja, kryzysy egzystencjalne – wokół takich tematów obraca się większość tekstów artysty, którego fani pokochali za szczerość, otwartość i niezwykłą zdolność przekazywania emocji. Tylko w 2019 roku, artysta wydał trzy EP “Fear Network”, “Opium” oraz “HUMAN ERR0R”, które w całość spina EP “HIADICA”, zatem na marcowych koncertach na trasie o tym samym tytule, artysta zaprezentuje swój dorobek przekrojowo, dokładając szereg nagrań, których dotąd nikt nie miał jeszcze okazji usłyszeć i zobaczyć na żywo. Kto był na koncertach Ghostemane’a, ten wie, że nie da się ich opisać słowami. To niezapomniany muzyczny spektakl, po którym nic już nie będzie takie jak dawniej!

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue