Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Age restriction 12+ Organizer BIG Idea Additional Info Moved Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Komunikat organizatora:

Damn, to już prawie 2 lata mamy bana na koncerty. Jakimś cudem udało się nam zorganizować ostatnie gigi City Morgue i mieliśmy nadzieję, że Ghostemane również dojedzie do Polski. Niestety COVID zaczął kasować kolejne koncerty na trasie i Eric zdecydował, że jeśli ma przyjechać do nas, to tylko na jego warunkach!
Tak jak napisał “The next time I release dates for a tour in your country, I want you to be able to count on it, and when I come back it will be on my own terms, my way.”
Rozmawiamy z managementem o nowych datach, czekaliśmy, żeby podać Wam od razu konkret, ale wszystko się przeciąga – dlatego póki co, możemy tylko potwierdzić złą wiadomość – niestety koncerty w Polsce nie odbędą się zgodnie z planem. Dobra wiadomość jest taka, że na pewno WIDZIMY SIĘ W PRZYSZŁYM ROKU!
Stay tuned. Będziemy na bieżąco informować Was o wszystkim.
Wkrótce podamy info co robić z biletami.
Dziękujemy za wyrozumiałość i wsparcie, szczególnie w tej trudnej, postpandemicznej rzeczywistości.

BILETY zachowują ważność. Do sprzedaży trafi kilka dodatkowych sztuk na poszczególne koncerty. W razie jakichkolwiek pytań lub ewentualnych zwrotów, jesteśmy do Waszej dyspozycji tutaj -> info@big-idea.eu

——————–

GHOSTEMANE to nieślubny syn hip-hopu i black metalu i nie trzeba go specjalnie przedstawiać. Wtajemniczeni wiedzą kim jest ANTI-ICON! Powiedzieć, że Ghostemane wydał 16 albumów, ma charakterystyczną, nieludzką barwę głosu, potężne, basowe uderzenia, daje niewiarygodne koncerty, pełne ścian śmierci, circle pitów i hipnotyzującej ekspresji scenicznej, to jak nie powiedzieć nic.

Współtwórca SCHEMAPOSSE ze śp. LIL PEEP’em, dobry ziomek Kevina Pouya i $UICIDEBOY$, to bez wątpienia jeden z najbardziej znaczących artystów na scenie trapowej. Stoi za nim ogromna rzesza wiernych i oddanych fanów na całym świecie, w tym również w Polsce!

Wszyscy którzy byli na koncertach Ghostemane’a ostrzegają: Po tym co zobaczycie i usłyszycie, już nic nie będzie takie jak dawniej. Jest to zdecydowany must be! dla każdego fana gatunku.

————-

Przełom zimy i wiosny to czas skrajnych emocji – melancholii, nadziei i wiary w lepsze chwile. Jak ulał pasuje do tego muzyka Ghostemane’a, który w dniach 19-21 marca zaplanował prawdziwą inwazję na Polskę! Po tym, jak porwał i zaczarował swoimi koncertami amerykańską publiczność, 28-letni Ghostemane przybywa do Europy w ramach trasy koncertowej HIADICA EURO TOUR! To niezwykle istotny moment w jego karierze i być może ostatnia okazja, by zobaczyć go w bardziej kameralnych okolicznościach, a nie na wielkich, festiwalowych scenach.

Wokalista swoją karierę rozpoczął w kolektywie Schemaposse, a przełomem w jego karierze był nagrany z Pouyą singiel “1000 Rounds”, którego licznik wyświetleń na YouTube dobija powoli do 20 mln. To był wstęp do wielkiego sukcesu Ghostemane’a, której punktem kulminacyjnym był hit “Mercury: Retrograde”, obejrzany dotąd ponad 174 mln razy!

Śmierć, nihilizm, depresja, kryzysy egzystencjalne – wokół takich tematów obraca się większość tekstów artysty, którego fani pokochali za szczerość, otwartość i niezwykłą zdolność przekazywania emocji. Tylko w 2019 roku, artysta wydał trzy EP “Fear Network”, “Opium” oraz “HUMAN ERR0R”, które w całość spina EP “HIADICA”, zatem na marcowych koncertach na trasie o tym samym tytule, artysta zaprezentuje swój dorobek przekrojowo, dokładając szereg nagrań, których dotąd nikt nie miał jeszcze okazji usłyszeć i zobaczyć na żywo. Kto był na koncertach Ghostemane’a, ten wie, że nie da się ich opisać słowami. To niezapomniany muzyczny spektakl, po którym nic już nie będzie takie jak dawniej!

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue