Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Letnia Scena Progresji, Warszawa Venue address Fort Wola 22, 01-258, Warszawa Organizer Stowarzyszenie Additional Info Cancelled Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Koncert Gentlemana zaplanowany na 6 sierpnia 2021 roku zostaje odwołany zgodnie z decyzją Roots Music Promotion, organizatora wydarzenia.
Osobom, które zakupiły bilet na stronie www.progresja.com oraz www.gramydowoli.pl gwarantujemy zwrot pieniędzy do 180 dni zgodnie z obowiązującym prawem. Dołożymy wszelkich starań, aby ten termin przyśpieszyć.

Pełny komunikat Roots Music Promotion:
Szanowni Państwo,
Z ogromną przykrością informujemy, że koncert zostaje odwołany. Niestety mimo ogromnych wysiłków z naszej strony, Managementu oraz Klubu nie uda się go zrealizować w tym terminie. Zbyt wiele spraw nałożyło się na tą trudną decyzję, dlatego jesteśmy zmuszeni go odwołać.
Zdajemy sobie sprawę, że jest bardzo późno, walczyliśmy do końca ale się nie udało. Pandemia okazała się od nas mocniejsza i przegraliśmy. Jesteśmy gotowi ponieść dalsze konsekwencje tej decyzji, z pokorą i zrozumieniem przyjmując Wasze niezadowolenie.
Jednocześnie informujemy, że wszystkie bilety zostaną zwrócone, ponadto prosimy o kontakt osoby, które poniosły nieodwracalne koszty noclegów i transportu na maila: soundclash@interia.pl znajdziemy dla Was rozwiązanie.
Popełniliśmy ogromny błąd, przekładając koncert o kilka miesięcy zamiast na przyszły rok, jesteśmy tego świadomi i bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność.
Ponadto informujemy, że trwają rozmowy na temat ustalenia nowej daty koncertu już w innym miejscu. Dlatego nie możemy zagwarantować że zostanie utrzymana ważność biletów zakupionych na koncert w Progresji. W związku z czym prosimy również o kontakt osoby, które zakupiły bilety, w celu dokonania dla nich upustu na kolejne wydarzenie. Chcemy Wszystkim z Was, którzy nie zwrócili biletów, wynagrodzić wyrozumiałość. Piszcie do nas, znajdziemy rozwiązanie.
Z wyrazami szacunku
Organizatorzy

Źródło komunikatu: https://www.facebook.com/events/1500670383442052/?post_id=2037643569744728

Gentleman choć urodził się w Niemczech, to w ciągu ostatnich 20 lat stał się jednym z najbardziej popularnych wykonawców Reggae na świecie. Fenomen artysty polega na tym, że potrafi połączyć niemiecką precyzję z jamajskim flow.

Karierę muzyczną zaczynał w połowie lat 90. jako młody raper, zafascynowany kulturą karaibską, która z czasem pomogła mu ukształtować osobowość. Na fali popularności dancehallu, stworzył wizerunek gentlemana, z którym nie rozstaje się do dzisiaj.

Współpracował z wieloma artystami, nagrywając 11 albumów i koncertując na całym globie. U jego boku pojawili się tacy wykonawcy jak m.in. Sean Paul, Shaggy czy Ky-Mani Marley. Otwartość Gentlemana na różne nurty muzyczne pozwoliła na realizację projektów SYMPHONICAL z udziałem polskiej orkiestry kameralnej i chóru oraz MTV Unplugged, do których zaprosił artystów spoza środowiska reggae.

Wystąpił też filmie ,,Journey to Jah” poświęconemu kulturze jamajskiej obserwowanej z perspektywy europejskich muzyków. Jest zdobywcą wielu nagród oraz artystą zaangażowanym w działalność na rzecz pokoju na świecie.

Do Polski wraca po 3 latach nieobecności.

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue