Date & time Venue Main Stage - Progresja Age restriction 16+ Tickets 90-110 Additional Info Cancelled Ticket distribution
biletomat.pl
ebilet.pl
empikbilety.pl
eventim.pl
goingapp.pl
goout.pl
media markt
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

“Niestety przynosimy złe wieści. Zespół Front 242 nie będzie w stanie przyjechać na koncert do Polski ze względu na zły stan zdrowia wokalisty. Liczymy na to, że powrót do zdrowia będzie szybki i już niebawem uda nam się ustalić nowy termin. Bilety prosimy zwracać w punktach sprzedaży”

————

Legenda sceny ebm/industrial – Front 242 powraca do Polski, aby wystąpić na jedynym klubowym koncercie w warszawskim klubie Progresja!

FRONT 242 (Alfa Matrix Records/Belgia) – ebm, industrial, electronic

Cała historia Front 242 rozpoczęła się w 1981 roku kiedy to Daniel B. przedstawił swoje pomysły na temat pierwszego singla ‘Body to Body’. Po rekrutacji klawiszowca Patricka Codenysa i wokalisty Jean-Luca De Meyera w 1982 r zespół wziął się za pierwszy album „Geography”, którym zasłynął w Europie. W 1983 roku Richard 23 dołączył do zespołu i uzupełnił jego skład jako scenograf i wokalista. Rok później projekt rozwinął swoje skrzydła i szybko dotarł do określnej grupy odbiorców na świecie. Oparty na estetyce lat 70. i 80tych, Front 242 cały czas odnajduje w sobie oryginalne dźwięki, które zawsze były w centrum ich sztuki, lecz obecnie zostały one wzbogacone o prawie 40 lat doświadczenia. Prawdziwa ikona światowej elektroniki, która trzeba zobaczyć na żywo!

https://www.facebook.com/Front.242/Hiroszyma

Hiroszyma jest byłym członkiem zespołu Das Moon. W 2021 roku zadebiutował solowym albumem “Inside Isolation” wydanym nakładem Requiem Records. Album znalazł się m.in. w czołówce światowych płyt nurtu syntwave wyróżnionych przez opiniotwórcze WavePress. Znakiem rozpoznawczym brzmień Hiroszymy jest połączenie mrocznej elektroniki ze stylistyką coldwave. W 2021 roku zagrał m.in. na Fame Festiwalu obok takich artystów jak Wolfgang Flur z Kraftwerk, zespołu Covenant i Empathy Test.
Najnowszy utwór “Ukraina, Ukraina!” odnosi się do zbrojnej napaści Rosji na Ukrainę:

Więcej info:
https://requiem-records.com/pl/artysci/grzegorz_szyma
https://www.facebook.com/Hiroszyma
https://www.instagram.com/hiroszyma_dj/

Wstęp na koncert 16+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 16 lat, wymagana obecność
pełnoletniego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WB

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue