Date & time Venue Main Stage - Progresja Age restriction 12+ Tickets 85-120 Organizer Good Walk Lineup 19:00 - drzwi
20:00 - koncert
Ticket distribution
goout.pl
media markt
progresja.com
ticketmaster.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

W związku ze zmianami w europejskiej trasie The Amy Winehouse Band presents Forver Amy, zamianie ulega data koncertu w Warszawie i w Łodzi.
Nowa data koncertu w Warszawie, w Klubie Progresja, to 4 czerwca 2022, nowa data koncertu w Łodzi, w Klubie Wytwórnia, to 1 czerwca 2022.
Wszystkie zakupione bilety na terminy w 2020 i 2021 roku zachowują ważność i nie trzeba ich wymieniać. Za niedogodności przepraszamy.

———-

THE AMY WINEHOUSE BAND presents FOREVER AMY znakomity projekt muzyczny celebrujący twórczość jedynej i niepowtarzalnej Amy Winehouse z udziałem znakomitego oryginalnego zespołu wokalistki

Bilety: stojące w cenie: 100 zł
W Gdańsku, Krakowie i Łodzi dostępne również miejsca siedzące w cenie 140 zł i 120 zł
od 1.03.2022 bilety w cenie: stojące 120 zł stojące, siedzące 140 zł i 160 zł
Bilety kolekcjonerskie dostępne w bileterii Ticketmaster

Wszystkie zakupione bilety na pierwotne terminy w 2020 i 2021 roku zachowują swoją ważność i nie trzeba ich wymieniać

FOREVER AMY to znakomity projekt muzyczny celebrujący muzykę i twórczość jedynej i niepowtarzalnej Amy Winehouse.

Po 5-letniej przerwie, to przedsięwzięcie, będące od 2017 roku sensacją w Wielkiej Brytanii, rozpoczyna europejskie tournée, które obejmie również 5. polskich miast.

Posłuchajcie na żywo: Stronger Than Me, Rehab, Back To Black, Valerie i wiele innych!

Projekt powołali do życia fenomenalni muzycy, którzy tworzyli oryginalny zespół Amy Winehouse, nagrywający z nią płyty i występujący na scenie. Na czele projektu stanął Dale Davis – dyrektor muzyczny i basista jej zespołu, a prywatnie wieloletni przyjaciel artystki. Wspólnie z klawiszowcem, Richardem Cardwellem postanowili stworzyć projekt muzyczny, który kultywować będzie dziedzictwo muzyczne Amy Winehouse, w możliwe najbardziej autentyczny sposób. Udział w projekcie bardzo szybko potwierdzili inny członkowie zespołu Amy: Hawie Gondwe jej gitarzysta, Nathan Allen perkusista, Ben Edwards – trębacz oraz Jim Hunt – saksofonista, flecista i aranżer; odpowiedzialny za jeden z najbardziej charakterystycznych dźwięków w utworach Amy. Skład zespołu uzupełnia również Dominic Glover, jeden z najlepszych trębaczy w Londynie.
Muzycy zaprosili do współpracy utalentowaną soulowo-jazzową wokalistkę Bronte Shande, która fenomenalnie oddaje charyzmę postaci Amy, nie tracąc przy tym własnej osobowości. „ Jest najbliższa Amy pod względem postawy, brzmienia i zdolności wokalnych spośród wszystkich, których słyszałem, a do tego wykonuje piosenki Amy w tak niesamowicie autentyczny sposób. Jesteśmy podekscytowani, że do nas dołączyła”- Dale Davis.

Forever Amy zabiera publiczność w sentymentalną i piękną podróż po niezwykłym muzycznym świecie Amy Winehouse. Przewodnikami w tej wyprawie będą muzycy i wieloletni przyjaciele Amy, którzy pomogli stworzyć jej unikalny ponadczasowy styl i brzmienie. Koncert ma znakomitą oprawę wizualną. W jego trakcie można usłyszeć i zobaczyć unikatowe nagrania Amy Winehouse, wywiady i zarejestrowane fragmenty z jej życia. Forever Amy to niezapomniane przeżycie dla fanów twórczości Amy Winehouse na całym świecie.

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue