Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Age restriction 12+ Tickets 85 Additional Info New Date Ticket distribution
goout.pl
media markt
progresja.com
ticketmaster.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Z przykrością informujemy, że zaplanowana na czerwiec trasa Forever Amy z uwagi na obowiązujące w Europie ograniczenia w przemieszczaniu w związku z COVID-19 została przeniesiona na czerwiec 2022 roku. Przepraszamy, że tak późno o tym informujemy, ale liczyliśmy, że uda się mimo wszystko zagrać dla Was w tym roku.

śr 1.06.2022 Warszawa – Progresja
czw 2.06.2022 Gdańsk – Stary Maneż
pt 3.06.2022 Poznań – Tama
sob 4.06.2022 Łódź – Wytwórnia
nd 5.06.2022 Kraków – Klub Studio

Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność i nie trzeba ich wymieniać.
Prosimy o roztropne podejmowanie decyzji o ewentualnych zwrotach.
Jesteśmy pewni, że po tym trudnym dla wszystkich czasie, muzyka pozwoli poczuć ponownie radość, wolność i dać chwilę wytchnienia.
Polecamy akcje wspierania artystów i organizatorów wydarzeń kulturalnych
#niezwracamczekam #solidarniezartystami

————–

Forever Amy to znakomita inicjatywa muzyczna celebrująca muzykę i twórczość jedynej i niepowtarzalnej Amy Winehouse. Projekt powołali do życia fenomenalni muzycy, którzy tworzyli oryginalny zespół, nagrywający z artystką płyty i występujący na scenie. Na czele projektu stanął Dale Davis – dyrektor muzyczny i basista zespołu Amy, a prywatnie wieloletni przyjaciel artystki, który wspólnie z klawiszowcem Amy Richardem Cardwellem postanowili stworzyć projekt muzyczny, który kultywować będzie dziedzictwo muzyczne Amy Winehoue, w możliwe najbardziej autentyczny sposób.

Udział w projekcie bardzo szybko potwierdzili inny członkowie zespołu Amy: Hawie Gondwe – gitarzysta, Nathan Allen – perkusista, Ben Edwards – trąbkarz oraz Jim Hunt – saksofonista, flecista i aranżer; odpowiedzialny za jeden z najbardziej charakterystycznych dźwięków w utworach Amy. Muzycy zaprosili do współpracy utalentowaną soulowo-jazzową wokalistkę Albe Plano, która fenomenalnie oddaje charyzmę nieodżałowanej artystki, nie tracąc przy tym własnej osobowości. Skład zespołu uzupełnili Dominic Glover, jeden z najlepszych trąbkarzy w Londynie.

Forever Amy zabiera publiczność w sentymentalną i piękną podróż po niezwykłym muzycznym świecie Amy Winehouse. Przewodnikami w tej wyprawie będą muzycy i wieloletni przyjaciele Amy, którzy pomogli stworzyć jej unikalny, ponadczasowy styl i brzmienie. Koncert ma znakomitą oprawę wizualną. W trakcie koncertu można usłyszeć i zobaczyć unikatowe nagrania Amy Winehouse, wywiady, zarejestrowane fragmenty z jej życia. Forever Amy to niezapomniane przeżycie dla fanów twórczości Amy Winehouse na całym świecie.

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue