Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue A2, Wrocław Venue address Góralska 5, 53-610 Wrocław Tickets 110-120 Lineup 18:00 - otwarcie bram
19:00 - start koncertu
Ticket distribution
goout.pl
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Grecka ikona power metalu FIREWIND ogłasza europejską trasę koncertową, która odbędzie się w 2022 roku!

Z tej okazji zespół odwiedzi Polskę, aby zagrać dwa koncerty:

20.05.2022 – A2, Wrocław
21.05.2022 – Letnia Scena Progresji

Zespół skupiony wokół genialnego czarodzieja gitary Gusa G zaprezentuje swój najnowszy album „Firewind” wydany w maju 2020 roku, który jeszcze nigdy nie był grany na żywo!

Od 20 lat fani zachwycają się nie tylko grą wyjątkowego gitarzysty Gusa G (Ozzy Osbourne, Arch Enemy, Dream Evil), lecz także umiejętnościami każdego z muzyków zespołu. Fantastyczne riffy, solówki Gusa G czy świetne melodie wokalne to integralne części każdego utworu FIREWIND, które elektryzują fanów od lat!

Pod tym względem nic się nie zmieniło na ich najnowszym albumie zatytułowanym po prostu FIREWIND. Co więcej, nowy członek Herbie Langhans (m.in. Avantasia, Radiant, Seventh Avenue) swoim charyzmatycznym głosem idealnie wypełnia każdy z dziesięciu nowych utworów i nasyca je niezwykłą siłą! Nowa odsłona FIREWIND to mieszanka hardrocka i power metalu w najlepszym wydaniu.

Skład Firewind:
Gus G – gitary
Petros Christo – gitara basowa
Johan Nunez – perkusja
Herbue Langhans – wokal

Posłuchaj utworu „Raising Fire” z najnowszego albumu „Frewind”:
https://www.youtube.com/watch?v=3iEZGCcy31s

Gościem specjalnym na dwóch polskich koncertach grupy Firewind wystąpi Eleine – wschodząca gwiazda symfonicznego metalu ze Szwecji. Zespół ma na swoim koncie już 3, bardzo dobrze przyjęte albumy. Ich dyskografię zamyka krążek „Dancing In Hell” z 2020 roku, który był ich przepustką na duże sceny festiwalowe. Wysoki, damski wokal w połączeniu z metalową warstwą muzyczną i symfonicznymi akcentami sprawiły, że Eleine z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Fani, którzy widzieli zespół na żywo przyznają, że dopiero w warunkach koncertowych można w pełni odczuć i docenić piękną, epicką twórczość grupy.

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue