Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Organizer Automatik Additional Info Cancelled Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish.

Z przykrością informujemy, że Fink zdecydował o odwołaniu całej europejskiej trasy koncertowej w 2022 roku w związku z nadal rozwijającą się pandemią koronawirusa. 🙁 Tym samym nie odbędą się także koncerty:
5 lutego w Poznaniu (Tama)
6 lutego w Warszawie (Progresja)
7 lutego w Krakowie (Kraków)

Bilety prosimy zwracać w miejscach zakupu. Przepraszamy za niedogodności.

Poniżej kilka słów od zespołu. Dłuższy post Fink w odnośniku. Drodzy przyjaciele – podjęliśmy trudną decyzję o odwołaniu naszej europejskiej trasy koncertowej na wiosnę przyszłego roku, 2022. Niełatwo to pisać i uwierzcie nam, że to konkluzja, która sporo nas kosztowała. Nasza trójka była niesamowicie podekscytowana możliwością ponownego wyruszenia w trasę i zagrania dla Was wszystkich. Po długich rozważaniach zdaliśmy sobie jednak sprawę, że nie ma możliwości, abyśmy skutecznie i bezpiecznie odbyli tak dużą trasę koncertową przez tak wielu krajów, w czasie nadal szalejącej pandemii. Bardzo przepraszamy wszystkich, którzy nas wspierali i kupili bilety; mamy szczerą nadzieję, że pewnego dnia uda nam się Wam to wynagrodzić. Dziękujemy również naszemu zespołowi, który ciężko pracował, aby te koncerty mogły się odbyć. Zamierzamy wykorzystać ten czas, by tworzyć nową muzykę i wrócimy tak szybko, jak tylko będziemy mogli. Z miłością – Fin, Guy & Tim

From Fink:
Dear friends – we have made the difficult decision to cancel our European tour in the spring of next year, 2022. This is a very hard message for us to write, and believe us when we say it’s a conclusion we have not come to lightly. Far from it: the three of us were incredibly excited about getting out there again and playing for you all. But after much deliberation we’ve realised that there’s no way of us effectively and safely undertaking such a big tour, to so many countries, while this pandemic rages on. We’re so sorry to everyone who has supported us and bought tickets; we sincerely hope we can one day make it up to you. Thanks also to our team who’ve already worked hard to try and make these shows happen. We’re going to use the time to try and make some new music, and we’ll be back as soon as we can. Love – Fin, Guy & Tim
https://www.facebook.com/finkmusic/posts/456259882528757

—————–

Fink zapowiada retrospektywny album ”IIUII” (It Isn’t Until It Is) z nowymi wersjami swoich najlepszych piosenek oraz trasę po Europie! W lutym 2022 Brytyjczyk z zespołem wystąpi też w Polsce: 5.02 usłyszymy go w Poznaniu (Tama), dzień później w warszawskiej Progresji i 7.02 w Krakowie (Kwadrat). Nowe wydawnictwo zwiastuje singiel „Warm Shadow (IIUII.)”.

Na „IIUII” Fink w unikalny sposób podchodzi do formatu “best of” – płyta zbiera najważniejsze utwory artysty z lat 2006-2016 nagrane w nowych aranżacjach przez Fina Greenalla i towarzyszących mu muzyków.
Jak mówi sam twórca:, „IIUII” jest próbą “wyobrażenia sobie na nowo „całej tej trajektorii: od pierwszych nagrań z sypialni do prawdziwego przeboju i wielkich festiwali, z dużą produkcją”
Po długich trasach koncertowych Fink zatęsknił za prostotą z początków kariery. „IIUII” jest więc unikalną retrospektywą, ale w równym stopniu dotyczy tego, co jest tu i teraz.
Ponowne nagrywając wybrane piosenki ze swojej dyskografii, Greenall poszukiwał szczerego i dojrzałego tonu: chciał by było to spojrzenie w przeszłość, z którego wyciąga się naukę, lekcję, a nie tylko remastering i sentymentalna podróż. Dla artysty z tak bogatym dorobkiem, była to szansa, by posłuchać wszystkich płyt raz jeszcze i poświęcić każdej z nich dodatkową uwagę. Dzięki temu wczesne, oszczędne utwory “Pills in my Pocket” i “Biscuits” nabrały nowego blasku: mienią się znakomitymi detalami i pozostawiają szerokie przestrzenie dla bezlitosnej autoanalizy Fina. A późniejsze piosenki, takie jak “Berlin Sunrise” z 2011 roku czy “Shakespeare” z 2014 roku, odkrywają swoją szlachetną formę i dojrzałą elegancję.
Wybór „Warm Shadow (IIUII)” na pierwszy singiel nie jest przypadkowy – to jedna z najbardziej lubianych piosenek Anglika. Intymna prośba wygłoszona przy pomocy gitary i głosu, wzmocniona przez klawisze i perkusję. “Warm Shadow” przez lata był idealnym kawałkiem na otwarcie koncertów – rozwibrowany, perkusyjny, napędzający cały zespół – pozwalał nam wszystkim wczuć się w występ i dobrze rozpocząć noc. To jeden z tych utworów, które możemy grać przez sen – i jeden z niewielu, które nigdy się nie nudzą. Kochamy go tym bardziej, im dłużej go gramy” – mówi Fin. Na trasie koncertowej usłyszymy piosenki z całej kariery tego niezwykłego i lubianego artysty. To szczególny tour podsumowujący dotychczasową karierę Brytyjczyka. Fink wybrał drogę rzadko uczęszczaną i udowodnił, że to działa: It Isn’t Until It Is!
Płyta „IIUII” ukaże się 20 sierpnia tego roku. A w lutym 2022 po raz kolejny zabierze słuchaczy do swego niezwykłego świata: zapraszamy w lutym na koncerty w Poznaniu, Warszawie i Krakowie. Bilety trafią do sprzedaży 30 kwietnia.

Koncerty:
05.02.2022 Tama, Poznań
06.02.2022 Progresja, Warszawa
07.02.2022 Kwadrat, Kraków

Fink „Warm Shadow (IIUII)
https://youtu.be/93JTXaHFgRA
https://fink.lnk.to/IIUII
https://www.finkworld.co.uk/

Album CD Tracklist:
Sort Of Revolution (IIUII)
Warm Shadow (IIUII)
Looking Too Closely (IIUII)
Shakespeare (IIUII)
Pills In My Pocket (IIUII)
This Is The Thing (IIUII)
Walking In The Sun (IIUII)
Blueberry Pancakes (IIUII)
Berlin Sunrise (IIUII)
Maker (IIUII)
Biscuits (IIUII)
Yesterday Was Hard On All Of Us (IIUII)

Buy tickets here (hidden)

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue