Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 219-699 Lineup 19:00 VIP / Super Early Entry
19:10 Early Entry
19:20 General Entry
20:00 Show starts
21:30 Show ends
21:45 Meet & Greet starts
22:30 Meet & Greet ends
Ticket distribution
progresja.com
ticketmaster.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

EPIK HIGH 2019 EU Tour – WARSAW
• Ceny biletów: 219zł / 319zł / 399zł / 699zł (VIP)
• Super Early Entry Standing: 399zł
• Early Entry Standing: 319zł
• General Entry Standing: 219zł

• VIP with Meet & Greet: 699zł (1*Super Early Entry Standing Ticket + 1*Admission to exclusive Meet & Greet / Photo Event)

Have your photo taken with all 3 members of Epik High in groups of 5. For clarity, this means Epik High + 5 VIP ticket holders.
Photos will be taken by a professional photographer and uploaded onto epikhigh.com.
Phones and cameras are strictly prohibited at the Meet & Greet Event.
The Meet & Greet Event is not a Q&A session and no autograph will be given.

EPIK HIGH to 3-osobowa grupa hip-hopowa prowadzona przez rapera, piosenkarza i autora tekstów oraz wytwórnię płytową Tablo. Debiutując w 2001 roku, EPIK HIGH jest bez wątpienia pionierem na koreańskiej scenie hip-hopowej. Ich album “EPILOG” będąc w ofercie iTunes i osiągnął # 1 na liście albumów hip-hop / rap platformy. Grupa pracowała intensywnie z megagwiazdą K-pop BIG BANG, a w 2014 roku EPIK HIGH i Taeyang z BIG BANG wydali wspólnie jeden singiel “EYES, NOSE, LIPS”. Z YG Entertainment, współzałożycielką wytwórni Tablo HIGHGROUND, w której zasiadali tacy artyści jak Hyukoh, Code Kunst i wielu innych. EPIK HIGH 2019 European Tour będzie pierwszą w historii trasą koncertową grupy w Europie, to spektakle, których po prostu nie można przegapić!

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue