Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Age restriction do 13 roku życia z opiekunem / 13-18 z pisemną zgodą Tickets 95-110 Lineup 18:30 - drzwi
19:10-19:45 - Infected Rain
20:10-21:05 - Lacuna Coil
21:30-... - Eluveitie
Ticket distribution
goout.pl
knockoutprod.net
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Agencja Knock Out Productions prezentuje koncert Eluveitie w Warszawie!

Gwiazda tegorocznej edycji Mystic Festival wystąpi w Polsce ponownie, w grudniu obecnego roku. Grupa Eluveitie zaprezentowała niedawno swoją najświeższą studyjną produkcję. Ich nowy album zatytułowany „Ategnatos” ukazał się w kwietniu, nakładem Nuclear Blast Records. Szwajcarzy kolejnym krążkiem nie zdefiniowali swojej muzyki na nowo, ale zdecydowanie umocnili pozycję w ścisłej czołówce zespołów folk-metalowych, zdobywając sobie przy tym sympatię coraz szerszego grona słuchaczy.

Gościem specjalnym koncertu będzie włoska formacja Lacuna Coil. Ich muzyka to połączenie metalu i rocka gotyckiego, w którym cechą charakterystyczną jest zestawienie mocnego wokalu Ferro i pięknego, melodyjnego wokalu Cristiny. Takim graniem Włosi nie tylko zyskali powodzenie w Europie, ale także osiągnęli spory sukces komercyjny na bardzo wymagającym rynku amerykańskim. Jednak żywiołem zespołu są właśnie koncerty, podczas których doskonale łączą szczerość i emocjonalność z mocnym brzmieniem.

W roli supportu zaprezentuje się mołdawski zespół Infected Rain. Jest to kwintet powstały w 2008 roku w Kiszyniowie. Jeśli chodzi o muzykę, to znajdą w niej coś dla siebie ci, którzy cenią dokonania takich kapel, jak Lamb Of God, Coal Chamber, Otep, Jinjer, Static-X, Korn, czy Mushroomhead. Mieszają się w niej elementy nu metalu, metal core’a i groove metalu. Mołdawianie mieli okazję sprawdzić się przed publicznością, chociażby na Brutal Assault i występować przed między innymi Dimmu Borgir, Behemoth, Sodom, Obituary, Katatonia.

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue