Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Age restriction 18+ Tickets Cancelled Ticket distribution
goout.pl
progresja.com

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Szanowni Państwo,
Z powodu niepewnej sytuacji związanej z rozwojem koronawirusa część imprez w Progresji zostaje przełożona na inne terminy.
W związku z tym Dyskoteka Szkolna 2000, która miała odbyć się wiosną zostaje odwołana.
Bilety zakupione przez stronę Progresji zwracamy automatycznie.
Wasze zdrowie jest dla nas bardzo ważne dlatego przypominamy o zaleceniach Rady Ministrów. Bądźcie zdrowi i pozostańcie z nami.

———-

DYSKOTEKA SZKOLNA 2000 WRACA DO WARSZAWY!

Największe przeboje lat 90 i 2000 i światła kolorofonu przeniosą was do czasów pierwszych szkolnych imprez.
Wyprasujcie koszulki z odsłoniętym brzuchem, przygotujcie bojówki i nie zapomnijcie pożyczyć żelu do włosów od Danzela.
To co będzie się działo 17 kwietnia przejdzie do historii szkolnych dyskotek.

Didżeje:
dj HITMEBABYONEMORETIME
dj DiLEMMA

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue