Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets Cancelled Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Z przykrością informujemy, że z powodu problemów logistycznych występ Dubfire – zaplanowany 30 maja w klubie Progresja – został odwołany. Osoby, które zakupiły bilet proszone są o kontakt z odpowiednią bileterią. Nowa data występu zostanie ogłoszona wkrótce. Przepraszamy za niedogodności i z niecierpliwością czekamy, aż będziemy mogli zatańczyć z Dubfire w nowej dacie.

We are disappointed to announce that due to a scheduling conflict Dubfire’s performance on May 30th in Progresja is postponed. Tickets can be returned to the ticket sellers and we will announce a new date in the upcoming weeks. We apologize for the inconvenience and look forward to sharing the dance floor with Dubfire on the new date.

———-

Dubfire z projektem SCI+TEC w warszawskiej Progresji

MUST to nowa seria wydarzeń, podczas których występować będą giganci międzynarodowej sceny muzyki elektronicznej. Ich live-actom lub rozbudowanym DJ-setom towarzyszyć będzie wyjątkowa oprawa wizualna z wykorzystaniem nowoczesnej techniki multimedialnej i dedykowanej scenografii. Podczas tej odsłony cyklu wystąpi Dubfire.
[M]usic.
[us].
[T]echnology.

Ali Shirazinia, znany jako Dubfire, przed laty współtworzył nagrodzony Grammy duet *Deep Dish, który słynie m.in. z remiksów dla Depeche Mode, Madonna i The Rolling Stones, a także z wielkich hitów – „Hello” i „Flashdance”. Potem artysta postanowił zwrócić się ku brzmieniom bliższym stylistyce techno i od lat jest jednym z najbardziej znanych przedstawicieli tego nurtu. Stało się tak za sprawą świetnych autorskich produkcji („Roadkill” czy „Ribcage”), znanych remiksów („Grindhouse” od Radio Slave) czy kolaboracji m.in. z Miss Kittin i Oliverem Huntemannem. W kontekście Dubfire’a nie można nie wspomnieć o jego fenomenalnych występach na żywo w postaci rozbudowanych DJ-setów oraz live-actów. Laurką dla jego twórczości jest zrealizowany niedawno film dokumentalny „Above Ground Level” – poświęcony właśnie kulisom jego kariery. W produkcji wzięli udział m.in. Carl Cox, David Guetta czy Pete Tong.

Do Warszawy artysta przyjedzie z projektem SCI+TEC, który obecnie jest już nie tylko jego wytwórnią wydającą remixy utworów Pan-Pot, Brodinski, Miss Kittin czy Solomun, ale także projektem, który dzięki ciągłemu przesuwaniu granic wyróżnia się swoją unikalnością na scenie muzyki elektronicznej. SCI+TEC to światowa trasa koncertowa, na którą składa się nowy materiał od Dubfire’a, niezwykle zaprojektowana scena i niesamowite efekty specjalne.

Organizator: Follow The Step
Regulamin imprezy: www.followthestep.com/regulamin

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue