Date & time Venue Noise Stage - Progresja Age restriction do 12 roku życia z opiekunem / 13-18 z pisemną zgodą Tickets 160-1100 Ticket distribution
goout.pl
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Dok2, współzałożyciel Illionaire Records, rusza w trasę, by wystąpić w 3 kanadyjskich i 7 europejskich miastach na „Thunderground World Tour 2019”.

Jako jedna z najbardziej wpływowych postaci w południowokoreańskim hip-hopie, Dok2 wydał wiele hitów, które trafiły na szczyty list przebojów i był zapraszany do kolaboracji z wieloma czołowymi artystami, takimi jak Jay Park, G-Dragon i Epik High. Jest również znany z udziału w konkursie telewizyjnym „Show Me the Money” jako juror i producent.

Buy tickets here

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue