Date & time Venue Main Stage - Progresja Age restriction do 13 roku życia z opiekunem / 13-18 z pisemną zgodą Tickets 90-100 Lineup 18:30 - drzwi
19:30 - Slimboy
20:20 - Waltari 21:30 - Dog Eat Dog
Ticket distribution
goout.pl
knockoutprod.net
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Dog Eat Dog łączy w swojej twórczości elementy rapu, punka, funku i metalu, a ich ostatnim wydawnictwem studyjnym jest EP-ka – „Brand New Breed”, która wydana została w 2018 roku, nakładem Metalville Records. Kapitalny groove, optymizm i zaraźliwą energię na koncertach ma w ofercie ta pochodząca z New Jersey załoga. Oferta nie zmienia się od 1990 roku, kiedy zespół powstał. Obecny podstawowy skład kapeli to: John Connor, Dave Neabore, Brandon Finley i Roger Haemmerli. Na koncercie zespół powiększa się o jeszcze kilku muzyków, w tym oczywiście o saksofonistę. W tym roku świętują 25-lecie szalenie popularnego albumu „All Boro Kings”, a jubileuszowe koncerty zahaczą również o Polskę!

Dość rzadko mówi się o Szwajcarii w kontekście zespołów punkowych i alternatywnych, co nie znaczy, że nie ma w tym pięknym kraju godnych uwagi formacji, które poruszają się po tych obszarach. Jedną z nich jest powstałe na początku XXI wieku w Bazylei trio Slimboy. zespół świetnie porusza się na granicach punka, alternatywy, popu, a nawet metalu. Jeżeli ktoś ceni dokonania Green Day, Blink-182, Simple Plan, czy The Ataris, warto, aby sprawdził również, co do zaproponowania ma trójka Szwajcarów.

Mika Waltari był światowej sławy fińskim pisarzem, który sławę zdobył jako autor znakomitych powieści historycznych. Wspaniałą przygodą jest zmierzenie się z dyskografią istniejącego od 1986 roku zespołu, którego nazwa jest zarazem nazwiskiem tegoż pisarza. Ujęcie tego, co gra Waltari w paru słowach, jest zadaniem ogromnie trudnym. Bo kapela nie uznaje do końca szufladek muzycznych. Nie jest dla Finów problemem połączenie na jednej płycie punka, heavy metalu, hip-hopu, techno, industrialu, thrashu, czy death metalu. Panowie mają otwarte głowy, kapitalne umiejętności i wielką wyobraźnię.

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue