Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Age restriction do 12 z dorosłym opiekunem / od 12 do 18 konieczna zgoda pisemna Tickets 90- Lineup 15:00 - wejście dla VIP
17:00 - drzwi
20:00 - support
21:00 - COUNTERFEIT
Ticket distribution
ebilet.pl
empik
eventim.pl
goout.pl
media markt
progresja.com
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Counterfeit jest angielskim zespołem łączącym klasyczny punk rock z nieco bardziej nowoczesnym i alternatywnym graniem. Choć istnieją ledwie od 2015 roku i na koncie mają dopiero jeden album studyjny, piątka chłopaków ma na tyle świeże a przy tym zakorzenione w klasyce pomysły na muzykę, że niemal szturmem przebijają się do europejskiego i światowego mainstreamu.

Chwytliwa przebojowość w zderzeniu z energią i agresją musi owocować wspaniałymi koncertami. Dokładnie tak jest w przypadku Counterfeit! Zespół wspaniale umie rozgrzać publiczność festiwalową, o czym doskonale mogli się przekonać uczestnicy Poland’rock Festival z lat 2017 i 2018, gdzie chłopaki zagrali odpowiednio na małej oraz dużej scenie. Jednak prawdziwa energia i szaleństwo widoczna jest dopiero na klubowych koncertach, gdzie siłą napędową występu jest genialna forma muzyczna i ponadprzeciętny kontakt z publiką.

Debiutancka płyta Anglików ukazała się już 2 lata temu, więc jest duża szansa, że na warszawskim koncercie o za materiałem znanym z albumu i trzech EP usłyszymy jakiś nowy materiał, zapowiadający kolejne wydawnictwo.

Vukovi
Szkocki pop-punk Vukovi to wyjątkowe połączenie rockowych riffów z melodycznym, chwytliwym wokalem, który rodzi równie intensywne co pozytywne odczucie. Historia zespołu zaczyna się z Hamish Reilly (gitara), Jason Trotter (bass) i Martin Lynch (perkusja), którzy tworzyli oryginalnie grupę pod nazwą Wolves. W międzyczasie Janine Shilstone (wokal/syntezatory) została wyrzucona z innego zespołu i trafiła do nich na przesłuchanie. Zaiskrzyło i zmiany wprowadzone przez Shilstone przekonały resztę zespołu do rozpoczęcia nowego projektu pod nazwą Vukovi. Słowackiemu odpowiednikowi słowa Wolves. Przez kolejne lata zespół dopracowywał swoje brzmienie, wystąpienia na żywo by w końcu zawitać na naszą scenę!

Bilet VIP zawiera:
– wcześniejsze wejście na wydarzenie
– zdjęcie z zespołem
– Q&A oraz spędzenie czasu z zespołem
– przepustka VIP
– plakat z autografem

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue