Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 89 Organizer TBA MUSIC Lineup 19:00 - drzwi
20:00 - koncert
Ticket distribution
biletomat.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Uwaga! W związku z panującą epidemią COVID-19, warszawski koncert Christian Löffler odbędzie się 10 września! Zmianie ulega również lokalizacja wydarzenia. Niemiecki artysta wystąpi w klubie Progresja. Wszystkie zakupione do tej pory bilety zachowują ważność. Możliwy jest również zwrot wejściówek za pośrednictwem bileterii. Przepraszamy za niedogodności, jednocześnie zachęcamy do wsparcia Artystów i zachowanie wcześniej kupionych biletów na nowy termin!

——————

Christian Loffler wraca do Polski promując swoją nową płytę “Lys”.
Po wyprzedanych występach w Stanach Zjednoczonych Christian Löffler, jeden z najbardziej rozchwytywanych twórców minimal techno, ponownie zaprezentuje polskiej publiczności utwory z nowego wydawnictwa.

Lys to materiał mocno kontrastujący ze swoim poprzednikiem, Graal. Podczas gdy inspiracją do stworzenia poprzedniego albumu były miejsca, jakie Niemiec odwiedzał podczas swoich tras koncertowych, nowe wydawnictwo jest zbiorem muzycznych impresji Löfflera kolekcjonowanych przez lata i zapisywanych w zaciszu domowego studia. Producent w poszukiwaniu nowych inspiracji podróżował i odwiedzał duńskie galerie, z których zaczerpnął zarówno wizualne, jak i dźwiękowe motywy, które wykorzystał do stworzenia nowej płyty. “Zauważyłem jak inne jest światło na północy Niemiec i wykorzystałem to jako temat przewodni albumu. Lys po duńsku oznacza światło.” – opowiada producent.

Muzykę Löfflera odtworzono na serwisach streamingowych już ponad 55 milionów razy. Podczas międzynarodowych festiwali artysta dzielił dotychczas scenę z takimi gwiazdami jak alt-J, Bonobo, The Glitch Mob, Jungle, Noisia, Nick Murphy aka Chet Faker, Son Lux, Axwell ∆ Ingrosso, Hardwell czy ZHU.

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue