Zgodnie z wydaną 28.03.2020 specustawą bileterie mają wydłużony czas na zwrot należności za bilety na koncerty, które zostały odwołane lub przeniesione z powodu epidemii koronawirusa. Zwrot może odbyć się w dwojaki sposób: pieniądze mogą być zwrócone na voucher organizatora lub na wyraźną prośbę klienta na konto, z którego zostały pobrane. Jeśli bilet był kupiony przez stronę Progresji prosimy o informację dotyczącą chęci otrzymania zwrotu pieniężnego w ciągu 60 dni od pierwotnej daty koncertu.

Date & time Venue Main Stage - Progresja Tickets 89 Organizer TBA Music Lineup 19:00 - drzwi
20:00 - Fejka
21:00 - Christian Löffler
Additional Info New Date Ticket distribution
biletomat.pl
Links Facebook Event

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Po kilku miesiącach przerwy w koncertowaniu Christian Loffler w końcu wraca do Polski. Jeden z najbardziej rozchwytywanych twórców minimal techno zaprezentuje materiał ze swojego ostatniego albumu “Lys”, której premiera odbyła się w marcu 2020.
Artysta wystąpi we wrześniu w naszym kraju dwukrotnie. 9 września Loffler zagra w warszawskiej Progresji, a dzień później w poznańskim klubie Tama.

WAŻNE! Koncert 9 września 2021 jest nowym terminem wydarzenia, które miało odbyć się 10 września 2020. Zakupione wcześniej bilety na powyższe wydarzenie zachowują ważność!

By clicking "Continue", closing this message or staying on this website you agree to your data being processed by Progresja Music Zone Sp. z o.o. The data is processed only for analytical purposes. Continue